Dot.: Usunięcie zapisu gry

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Usunięcie zapisu gry

★★★ Newbie

Witam.

Dzisiaj dnia 22.07.2017 r uznałam, że po miesięcznej przerwie nadszedł czas zagrania w Sims 4. Zarówno Origin jak i samej gry. Gdy wreszcie mój wolny internet zakończył cały proces okazało się, że cały mój zapis gry został usunięty. Wszystkie moje zapisy. Folder Saves nie ma żadnych danych. Jest pusty. Również moje konto w simsach nie ma żadnych rodzin które dotąd stworzyłam.

Jestem strasznie tym rozczarowana. Sims 4 nie jest tanie i ciągłe wymuszane aktualizacje zmniejszają mój i tak ograniczony limit na internet. Ktoś gdzieś sugerował, by robić kopię zapasową na pendrive, ale to by było niepoważne. Nigdy w Sims 2 czy Sims 3 nie usunęło mi zapisu tak po prostu. Produkt nie powinien mieć takiej wady (a jeżeli należy robić sobie samemu bezpieczną kopię to bardzo proszę, by z kolejną aktualizacją umieścili taką informację w widocznym miejscu).

Czy ktoś wie jak mogę przywrócić mój zapis, czy jestem skazana na grę całkowicie od nowa ze świadomością, że ona i tak z góry jest skazana na kolejne wykasowanie? Być może ktoś z was da mi bezpośredni kontakt to pomocy EA? Z góry dziękuję. 

Jeżeli tego zapisu nie da się odzyskać, to cóż... chyba pieniądze będę wydawać w przyszłości na bardziej pewien produkt, co mówię z przykrością, bo od dziecka bardzo lubiłam simsy. 

Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 4 (2 044 wyświetleń)

Dot.: Usunięcie zapisu gry

Hej.

Instrukcję do bezpośredniego kontaktu znajdziesz tutaj:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#M1...

 

Rozumiem, że gra była instalowana zupełnie od nowa?

Przed usuwaniem gry zawsze warto wykonać kopię zapisu, który jest dla nas ważny.

Wiadomość 2 z 4 (2 037 wyświetleń)

Dot.: Usunięcie zapisu gry

★★★ Newbie
DziękiStandard smile

Nie. Gra nie była instalowana od nowa. Pokazał mi się komunikat o aktualizacji gry i Origin i po zrobieniu tego usunęło mi zapis gry
Wiadomość 3 z 4 (2 032 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Usunięcie zapisu gry

Możesz także spróbować wykonać przywracanie ostatniego zapisu lokalnego.

Aby to zrobić naciśnij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry w bibliotece Origin. Następnie wybierz Właściwości gry oraz Zapisy gier w chmurze.

Na koniec jeśli to możliwe wybierz opcję Przywróć zapis.

Wiadomość 4 z 4 (2 029 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem