The sima 4, czy to koniec zestawów?

autor: Czarrnecka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

The sima 4, czy to koniec zestawów?

★★★ Newbie

Witam, ponieważ całkowicie zmieniła się szata graficzna the Sims 4 (moim zdaniem na minus) i ponieważ od kilku miesięcy nie ma informacji o pojawieniu się zestawu 7 to w mojej głowie pojawiło się następujące pytanie. A więc czy twórcy Simsów zrezygnowali z pudełkowych zestawów (pakiet rozgrywki, dwa pakiety akcesoriów)? Wielu fanów czeka na pojawienie się zestawu i jeżeli twórcy naprawdę zrezygnowali z tego to moim zdaniem powinni to ogłosić, ponieważ fani żyją w nieświadomości.

Wiadomość 1 z 2 (392 wyświetleń)

Dot.: The sima 4, czy to koniec zestawów?

★★★★ Novice

Popieram ! Wielu ludzi czeka na informację w letargu. Bo z jednej strony chętnie by już w nowe rzeczy zagrali, ale jednak może pojawi się zestaw więc będzie do kolekcji. EA podajcie dokładne oficjalne informację czy wyjdzie zestaw 7 i kolejne czy to już koniec gotowych zestawów. I proszę o nie pisanie o opcji tworzenia zestawu do momentu, aż zostanie ona zmieniona. Aktualnie jako posiadacz wszystkich dodatków, zestawu stworzyć nie mogę, więc proszę o zmianę na typ 2 akcesoria plus 1 pakiet rozgrywki. 

 

Problem nie dotyczy tylko Polski, bo dziś już zostałem przekierowany z Google na forum hiszpańskie, czeskie i amerykańskie odnośnie nowych zestawów. Napisalem rowbiez wiadomość  do Supportu i czekam na odpowiedź. Wiem, również że post powyżej jest z lipca i to odgrzewam tak jak odgrzalem podobny temat, ale jak jest cisza to nie można się poddać aby usłyszeć oficjalne wiadomości. 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 2 (288 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem