The Sims 4 - kupowanie dodatku w sklepie Empik

autor: Sk1llZ8766
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

The Sims 4 - kupowanie dodatku w sklepie Empik

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

czy jeśli kupie dodatek psy i koty i kupie go np w Empiku na kod to czy ten kod zadziała jeśli mam simsy z origin i jak go wpisać?

Wiadomość 1 z 3 (680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: The sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Sk1llZ8766

Mozesz spokojnie kupić grę w Empiku. choc zawsze lepszą wersją jest kupowanie na Origin.
Po zakupie gry wchodziszna Origin / Moja bibliteka gier
Po prawej stronie u góry ekanu znajdzesz zakładke "Dodaj grę"
Klikasz w to wpisujesz tam kod gry jaki dostałes wraz z zakupionum dyskiem, a po dodaniu gry do twojego konta Origin, albo dostaniesz pytanie czy chcesz to od razu zainstalowac, albo klikasz na okładkę TS4 co cie przeniesie na strone gdzie sa takie zakladki jak: Dodatki, Pakiety rozgrywki i tak dalej.
Wchodzisz w zakładkę Dodatki - odnajdujesz tam Psy i koty. Klikasz na to i powinieneś mieć opcje "Pobierz' .Klikasz w to, inastalujesz dodatek na komputerze i juz mozesz z tego korzystać.
Pamietaj tylko ze Psy i koty wymagaja lepszej karty graficznej i szybszego procesora niz wczesniejsze dodatki
Processor: Intel core i5
Karta graficzna klasy Nvidia GTX 650 albo lepsza . To juz nie pojdzie na slabym scalaku Intela bo ta karta musi miec minimum 128 MB RAM czyli paieci wlasnej

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (644 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: The sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Sk1llZ8766

Mozesz spokojnie kupić grę w Empiku. choc zawsze lepszą wersją jest kupowanie na Origin.
Po zakupie gry wchodziszna Origin / Moja bibliteka gier
Po prawej stronie u góry ekanu znajdzesz zakładke "Dodaj grę"
Klikasz w to wpisujesz tam kod gry jaki dostałes wraz z zakupionum dyskiem, a po dodaniu gry do twojego konta Origin, albo dostaniesz pytanie czy chcesz to od razu zainstalowac, albo klikasz na okładkę TS4 co cie przeniesie na strone gdzie sa takie zakladki jak: Dodatki, Pakiety rozgrywki i tak dalej.
Wchodzisz w zakładkę Dodatki - odnajdujesz tam Psy i koty. Klikasz na to i powinieneś mieć opcje "Pobierz' .Klikasz w to, inastalujesz dodatek na komputerze i juz mozesz z tego korzystać.
Pamietaj tylko ze Psy i koty wymagaja lepszej karty graficznej i szybszego procesora niz wczesniejsze dodatki
Processor: Intel core i5
Karta graficzna klasy Nvidia GTX 650 albo lepsza . To juz nie pojdzie na slabym scalaku Intela bo ta karta musi miec minimum 128 MB RAM czyli paieci wlasnej

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (645 wyświetleń)

Dot.: The sims 4

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @kreatora jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (569 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem