Ta gra to jakas kpina...

autor: jjjoepl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ta gra to jakas kpina...

[ Edytowane ]
★ Guide

Jak w tytule... Na ten rok chyba koncze z ta gra. Pomijajac gameplay to paczki i eventy w tej grze to porazka. Z wyjatkiem poczatku gry, jesli nie ladujesz Bog wie ile kasy - g... zrobisz.

Co z tego ze gram w div3/2 jak potem w lidze weekendowej neymar czy rashford to najlepsi obroncy na swiecie odbierajacy KAZDA pilke ktora wyprowadzam z obrony. Messi wygrywa glowki z Hieroo i VVD. Dembele "rzuca" mi Klaiberem przy pojedynku bark w bark jak szmaciana lalka. Bramki jakie trace to jest kosmos - 80% nie z mojej winy: odbijajace sie dosrodkowania, wylewy bramkarza, obroncy "wycinajacy" sie nawzajem - dramat i tak non stop. 15/16 strzalow na bramke - slupki, bloki, poprzeczki...w miejscu gdzie EWIDENTNIE mam zawodnika na lepszej nodze - strzela slabsza. Ilez mozna? Nie wierze, ze moge miec az tak wielkiego pecha...kurde serio. Gram w fife od 98 i takich cyrkow NIGDY nie bylo (wiadomo ciezko porownac fife 98 do 21...ale wiecie o co mi chodzi). A skoro o pechu mowa. To trzeba wspomniec o paczkach. Nooo tu jest dopiero zaj...scie. Odlozylem na TOTY 85 paczek (ultimate, duze rzadkich pilkarzy, rzadkich pilkarzy, prime etc). Wszystko warte ze 2 miliony grubo. I co? Toty ofc brak (ale na to nie liczylem jakos kosmicznie). Najwyzsze ovrl z paczek niewymiennych...wszystko co wymienne to szrot, jak otwieralem paczki typu zlota pilkarzy, to oczywiscie 11 zwyklych zlotych to nie moga byc pilkarze na sell (z premier league, la liga, bundesligi) - skad. To 11 pilkarzy z mex 1, arg 1, rsa, csl...noz k...a! Nie mam pojecia co i jak mam robic. W paczkach dno, w wl dno...dramat. 

 

Ja serio nie mam nic przeciwko temu, ze przegram mecz z kims lepszym - normalne. Ale jak ide z kontra i moj lewy sam na sam laduje w bramkarza z lewej nogi, a potem idzie kontra, typ dosrodkowuje i pilka odbija sie od barku mojego pilkarza i wpada do bramki...to wymiekam. Albo kiedy Mane z 25 lewa noga pakuje mi bramke bo moj bramkarz akurat postanowil wyjsc z bramki (NIC nie naciskalem). Albo kiedy przy 2:2 i meczu przedluzonym o 1 minute trace bramke w 4 doliczonej...i to wszystko w jednej lidze weekendowej. 

 

Mam dosc. Sorry za dlugi post - musialem to z siebie wyrzucic. Frown.

Wiadomość 1 z 21 (1 187 wyświetleń)

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★★ Apprentice
@Mam tak samo witaj w klubie myślę że to dlatego że paczki nie kupiłaś za prawdziwą kasę. Grałem z przeciwnikiem co kompletnie nic nie potrafił robiłem go jak chciałem oczywiście moje strzały szły w słupek albo obok bramki jego 2 podania i gol ale za to w składzie miał 6 ikon A umiejętności praktycznie zerowe pytam się skąd te ikony?????
Wiadomość 2 z 21 (1 153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★★ Novice

Stary bez nerw. Ja wlasnie zakonczylem mecz w ktorym 3 razy podalem do pustej bramki i zaliczylem cale obramowanie lewy z glowy w poprzeczke rivaldo w prawy slupek a ronaldo nazario w lewy. 

Wiadomość 3 z 21 (1 048 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★★ Novice
@jjjoepl A co do paczek ja na 146 mialem 6 walkoutow zbieralem od listopada lepsze paczki od mega paki w gore
Wiadomość 4 z 21 (1 045 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★★★ Apprentice

Nie tylko ty masz tak.....Dzwoniłem do Polskiej Pomocy EA z zapytaniem gdzie uzyskam informacje....dowody..... że gra jest FAIR PLAY to dostałem odpowiedz że nigdzie nie ma czegoś takiego FIFA od roku 2016 jest nastawiona na zysk.....możesz mieć piłkarza z tempem 99 przyspieszeniem 99 pełne zgranie a uciekając z piłką dogoni cie obrońca z tempem 76....strzelając napastnikiem z strzałami na 94 z pięciu metrów strzelam obok bramki a przeciwnik z 25metrów strzela gracze z strzałami 66 i OBLAK 93 tylko patrzy na piłkę gdzie logika????

 

Choć nie mówie są mecze raz na jakiś czas kiedy to gra jest po mojej stronie strzele gola z ewidentnego spalonego ale pózniej KARMA wraca jak narazie jest pełno dowodów na to że gra oszukuje niż na to że gra jest FAIR PLAY 

 

Jak kupowałem FIFA points w FIFie 18 to byłem super graczem a teraz jak nie kupuje to zastanawiam sie czy ja wogóle potrafie grać czy nie lepiej w tetris sobie zagrać albo pasjansa tam przynajmniej wygrywa LOGIKA a tu KASA

Wiadomość 5 z 21 (947 wyświetleń)

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★★ Novice

Ta gra jest bardzo dziwna.

Ewidentnie EA idzie za śladami pieniędzy a nie jakości. Też mnie zastanawia skąd większość graczy ma bardzo dorych zawodników. Mało tego, ostatnie 3 czy 4 meczy miałem rozłączenie gdzie nic nie zdobyłem a do tego przeciwnik nie stracił punktów. FIFA na platformie PC to totalne oszustwo. Jest to kłębowisko cziterów. Nikt z tym nic nie robi ze strony EA. 

Wiadomość 6 z 21 (628 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★ Newbie

Dzięki za post , zastanawiałem się czy kupić f 21 , ale z opinii youtuberów i Twojej widzę , że to odgrzewany kotlet z jeszcze większym skokiem na kasę jak wersja 20 , która wedle mnie w wersji na pc była i jest  porażką , jeśli chodzi o game play i optymalizację gry ( na konsoli również grałem i jest w miarę znośnie ale głowy nie urywa).Całe szczęście , że 2022 ma wyjść zupełnie nowy pes , więc nie pozostaje nic innego zrobić jak poczekać na konkurencję i pożegnać się z fifą po tych paru latach.Standard smile

 

Wiadomość 7 z 21 (602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★★★ Novice
@jjjoepl Ja przegrałem mecz z brązami mając 6 ikon w składzie. Typ 0 pkt na koncie, skład startowy . Nic nie mogłam zrobić, Ocen i Rashvord do pustaka z pięciu metrów nie trafiali.
Wiadomość 8 z 21 (548 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★ Guide
@Gonari77 Ach, przypomina mi się FIFA 15 i moje 2 brązowe składy. Ile popsułem nerwów przeciwnikom jak ogrywałem ich w 1 lidze, coś pięknego. A wracając do tematu to najwidoczniej jesteś słaby, skoro mając taki skład jesteś w niskiej lidze.
Wiadomość 9 z 21 (544 wyświetleń)

Dot.: Ta gra to jakas kpina...

★★★★★ Novice
@fijal7891 Nie jestem mistrzem, ale nie jestem też slaby. Tylko wytłumacz mistrzu jak może zawodnik 57 tempa wyprzedzać no. Ovena 91 tempa?. Widać mistrz pisze i zna się na Fifie jak mało kto.
Wiadomość 10 z 21 (542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA