TRYB SOLO/DUO PL

autor: HealingBoii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

TRYB SOLO/DUO PL

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Jak w tytule.

Czy dodany zostanie tryb SOLO? To jedyna nadzieja która trzyma mnie przy tej grze.

[edytowane przez EA_Kuba] jak dla mnie, jedyna nadzieja dla tej gry

to dodanie trybu solo Wink

 

// EA_Kuba - usunąłem niepotrzebny komentarz. 

Wiadomość 1 z 6 (1 004 wyświetleń)

Dot.: TRYB SOLO/DUO PL

Witaj

 

Na chwilę obecna nie ma takich informacji, zapewne jak bedzie teho zapowiedź  to bedzie o tym mowa, śledź główne kanały EA czy to na Twitter czy tutaj na AHQ. 

Wiadomość 2 z 6 (998 wyświetleń)

Re: TRYB SOLO/DUO PL

★★ Novice

Sporo osób tego trybu oczekuje i nie zapowiada się żeby szybko miał się pojawić fajnie by było chociaż Wiedzieć czy twórcy są chociaż na etapie testowania jakichkolwiek elementów trybu solo wtedy przynajmniej byśmy wiedzieli że coś się dzieje w tym temacie

Wiadomość 3 z 6 (959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: TRYB SOLO/DUO PL

★★★ Newbie

Jaki czas czekalem na tryb solo. Niestety znudzila mi sie ''gra'' z dwoma losowymi osobami ktore albo wychodza w polowie meczu albo chodza solo.

Osobiscie zakonczylem swoja kariere w tej grze.

Narazie ziomki, do zobaczenia w innym tytule i oby drop wam sprzyjal! Wink

Wiadomość 4 z 6 (934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: TRYB SOLO/DUO PL

★★ Novice
A jaki to by miało sens? Jak miałby być taki tryb to chyba musieli by umiejętności legend wyłączyć bo to byłoby bezsensu, pasywka lifeline bezużyteczna za to umiejętność leczenia zbyt pro.
Wiadomość 5 z 6 (790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: TRYB SOLO/DUO PL

Community Manager

@HealingBoii @AmnezYHazE @JadowitySwir 

 

Zdaje się, że w przyszłym tygodniu będziecie mieli szansę przekonać się jak działa tryb solo w Apex Legends Standard smile - link

Wiadomość 6 z 6 (662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem