THE SIMS 4 DUŻY PROBLEM.

autor: Lusilsantos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

THE SIMS 4 DUŻY PROBLEM.

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Cześć!

Byłam zalogowana na innym komputerze na origin chciałam się zalogować na swoim i coś mi wyskoczyło. Nie czytając wcisnęłam (...) sesja (...) coś takiego. Teraz jak wchodzę to gry to brakuje danych i jak ją zapisze to nie bede mogła ich przywrócić, a jak z niej wychodzę to dodatki się odinstalowują i musze to robić jeszcze raz. Ściągam edycje tradycyjna może to coś pomoże ale nie sądzę. Gram na MINI MAC 2014 i mam macos catalina.

 

Chciałabym pomocy od gracza ale również od pracownika EA proszę.

Wiadomość 1 z 2 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: THE SIMS 4 DUŻY PROBLEM.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Lusilsantos

Nie wolno korzystac równolegle i w tym samym czasie z tego samego konta z dwoch komputerów. Masz szczęśćie ze Origin nie zablokowal ci obu kont,
Teraz musisz byc pewna ze jestes wylogowana z Origin i z konta na tym drugim komputerze.
Nastepnie wejdź na Origin /Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry - opcja Napraw. Musisz odczekac az Origin naprawi szystkie pakiety jakie posiadasz.

Jesli to nie pomoze - mogly zostac uszkodzone dane konta w biezacym , drugim folderze gry, a nie tylko instalacyjnym folderze gry, ktory latwo naprawic na Origin
Aby naprawić ten drugi folder idż do Dokumenty > Electronic Arts > The Sims4
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
Teraz wysun folder TS4 myszka na pulpit i sprobuj uruchomić gre aby sprawdzic czy dalej masz ten bład.
Pograj byle jakim simem przez 3 minuty i wyjdź z gry bez zapisu.
Jesli bład zniknal usuń z nowo powstałego folderu nastepujące foldery Saves i Tray
Skopiuj z pulpity swoj stary folder Saves i wklej go do nowego folderu gry. Zrób to samo z folderem Tray oraz plikiem TrayDeleteItems - jesli miałaś taki plik w starym folderze gry na pulpicie
To przywróci ci wszystkie stare zapisy i bibliotekę.

Absolutnie nie instaluj wersji Tradycyjnej!!! Dolozysz sobie jeszcze jeden problem na górę oprocz tego ktory juz masz.
Twoj Mac nie wymaga tego! Jesli juz ją nieopatrznie zainstalowałas to bedziesz musiała odinstalowac cala grę i pobrac ponownie z Origin ale bez wersji Tradycyjnej!

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 2 (225 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem