Dot.: Szybkość piłkarzy

autor: lendis616
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Szybkość piłkarzy

★★★ Apprentice

EA powinna podawać, jeśli chodzi o tempo, dwa parametry - z piłką i bez. Będąc beż piłki, biegnąc Viniciusem, Dembele czy innym piłkarzem z tempem 89+ wyprzedzam wszystkich na boisku, sam prostokąt przebiegam w kilka sekund. Jednak gdy tym samym piłkarzem biegnę z piłką - zawodnicy z tempem około 60 mnie prześcigają w moment. Czyli jakie jest tempo z piłką? 50? Już nie mówię o poziomie trudności, bo nawet na początkującym miewa to miejsce. 

Wiadomość 1 z 6 (808 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Szybkość piłkarzy

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Najlepiej patrzyć na stosunek tempa, do dryblingu, im większa kontrola piłki, tym dany piłkarz szybciej będzie poruszał się w sprincie z piłką, dlatego właśnie typowe szybkie "bolce" z poprzednich edycji nie są równie skuteczne w tej części gry, ponieważ pomimo tego, że będą szybko biegać, to będą mieli duże problemy z utrzymaniem piłki.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (764 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Szybkość piłkarzy

Owszem i jest to dość naturalne. Biegnąc, kontrolując piłkę nigdy nie osiągniesz pełnej prędkości. Zmiana bardzo na plus w stosunku do Fify 18.

Wiadomość 2 z 6 (785 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Szybkość piłkarzy

★★★ Apprentice

Owszem, jest to ciekawa zmiana. Ale powinna być w jakiś sposób pokazana - m.in. właśnie prezentując dwa parametry. Biegnę Salahem, Hazardem, Martinsem czy Rodrigo, a bierze mnie każdy obrońca. Fajnie, bo trzeba zacząć kombinować co zrobić z piłką. Ale teraz pytanie czy opłaca się kupować tak szybkich zawodników, skoro nie wiadomo czego się po nich spodziewać? Osobiście nie widzę większej różnicy atakując Benzemą a Rodrigo. 

Wiadomość 3 z 6 (774 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Szybkość piłkarzy

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Najlepiej patrzyć na stosunek tempa, do dryblingu, im większa kontrola piłki, tym dany piłkarz szybciej będzie poruszał się w sprincie z piłką, dlatego właśnie typowe szybkie "bolce" z poprzednich edycji nie są równie skuteczne w tej części gry, ponieważ pomimo tego, że będą szybko biegać, to będą mieli duże problemy z utrzymaniem piłki.

Wiadomość 4 z 6 (765 wyświetleń)

Dot.: Szybkość piłkarzy

★★★ Apprentice

Zauważyłem to właśnie grając mecz Rivals. Przeciwnik miał Griezmanna, który - mając tempa 80-pare - biegał jakby miał motorek w d... Wyprzedzał z piłką nawet moich zawodników, bez piłki, z tempem ponad 90. To już mi nie grało... A nawet nakupowałem trenerów dodających tempa...

Wiadomość 5 z 6 (757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Szybkość piłkarzy

★★★ Apprentice
Dostrzegłem też kolejną rzecz - w meczach SB moi piłkarze wykazują się większą szybkością, celnymi podaniami, silnymi strzałami. Tylko przełączę się na Rivals - zaczynają ciupać piłkę jak Mietki z byle LZS-u; tempo każdego spada do około 50 (nawet przestawiłem Rodrigo i Martinsa do obrony, by to sprawdzić - obaj z tempem 90+, a brał ich obrońca przeciwnika 74 - z piłką!), podania stają się słabe i niecelne (Rakitić nie potrafi trafić do napastnika oddalonego o kilka metrów), po prostu dramat... Mecze kończę z wynikiem średnio 8-1. A podobno gracze w Rivals mieli być podobni poziomem. W poprzednim tygodniu wyglądało to zupełnie inaczej, gdy przegrywałem to 3-2, 4-3 itp, przeważnie jednak zwyciężałem. Nie zmieniłem zbytnio składu, taktyki ani formacji. Ktoś mi powie co robię źle? Nie wiem, może zwalił się przycisk od sprintu w padzie, może... a sam już nie wiem...
Wiadomość 6 z 6 (750 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA