Świąteczna Misja Battlefield 1

autor: McPartylivePl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Świąteczna Misja Battlefield 1

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Witam
Biorąc udział w Świątecznej Misji 1 w Battlefield 1
mamy zadanie zabić 300 wrogów strzelbami w dniach od 01.12 do 04.12 grudnia po czym otrzymamy pakiet z tak oczekiwaną Maczetą Coupe Coupe 😃.
Pozatym od 05.12 do 07.12 musimy zdobyć 50.000 tysi. punktów w Operacjach, aby otrzymać Super Battlepack - HolidayBattlepackMission1

Ps. Do tej pory twierdziłem że większość misji jest łatwa, ale robi się trudniej jak w 4 dni trzeba ustrzelić 300 oponentów strzelbami, zobacze jak mi pójdzie i podzielę się tą informacją 😖😃

Witam ponownie 😃
Misja wykonana, choć zajęła parę godzin a przecież o to chodzi w tej zabawie.
Broń ta nie wyróżnia się niczym szczególnym jeśli chodzi o jej moc, ale efekt wizualny może przerażać 😉😃
Wiadomość 1 z 10 (878 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

★★★★ Guide
Witaj
@spitfiresiemion, napewno myślisz o misji związanej z FNB 😃 , przyznam że lepiej mi poszła niż ta ze strzelbą i wkrótrzym czasie o dwa dni, ale bardzo się dziwie że Dice taką misję dał nie tyle ze względu na wyjątkowy nieśmiertelnik a z tego powodu że napewno wiedzą jak gracze narzekają na snajperów a tu taka misja 😛 co zwielokrotniło ich ilość

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 10 (819 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

★★ Apprentice
Mi się podoba poziom trudności tej misji powinny wszystkie tak wyglądać bo czasem ich poziom jest dość niski a tak dzięki temu mniej osób to zrobi przez co będzie takim fajnym smaczkiem kolekcjonerskim :P
Wiadomość 2 z 10 (834 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

★★★★ Guide
Jestem jak najbardziej na tak 👍😃
Wiadomość 3 z 10 (828 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

Misja była nie o tyle trudna co pochłaniająca czas. Dla mnie na minus. :/

Wiadomość 4 z 10 (814 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

[ Edytowane ]
★ Guide

@Revan2000s - dokładnie! Misja niewymagająca, ale męcząca.

 

...a może misja miała drugie dno? Z pewnością przez długi czas będę się trzymał daleko od strzelby Wink

Wiadomość 5 z 10 (807 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

[ Edytowane ]
★★★★ Guide
Oj oj oj nie wierze że tak myślisz
😳😳😳
Przecież to zależy od szczęścia i umiejętności, jak i również od postanowienia że dam radę tak w krótkim czasie.
To fakt jeśli miała by trwać tydzień i mieć 600 czy 800 kili to było by to męczące, oczywiście to jest moje zdanie w porównaniu do dotychczasowych misji
Wiadomość 6 z 10 (805 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

Opinia jest typowo subiektywna, ale z doświadczenia wiem, że można by to lepiej zaprojektować. Standard smile

Osobiście nawet nie trudziłem się z rozpoczęciem tej misji. :D Poczekam na drugą turę, aby zdobyć maczetę.

Wiadomość 7 z 10 (802 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

Hero (Retired)

Mnie ta misja o tyle leżała, że akurat męczyłem od jakiegoś czasu Operacje, na których strzelba generalnie działa bardzo dobrze. Oczywiście, zajęło to kilka godzin, ale wolę 300 fragów ze strzelby niż ze snajperki.

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Wiadomość 8 z 10 (764 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

★★★★ Guide
Witaj
@spitfiresiemion, napewno myślisz o misji związanej z FNB 😃 , przyznam że lepiej mi poszła niż ta ze strzelbą i wkrótrzym czasie o dwa dni, ale bardzo się dziwie że Dice taką misję dał nie tyle ze względu na wyjątkowy nieśmiertelnik a z tego powodu że napewno wiedzą jak gracze narzekają na snajperów a tu taka misja 😛 co zwielokrotniło ich ilość
Wiadomość 9 z 10 (820 wyświetleń)

Dot.: Świąteczna Misja Battlefield 1

★ Apprentice

moim zdaniem by otrzymac rare item lub rare dogtag poziom jak najbardziej odpowiedni trzeba sie troche umęczyć by pózniej miec sie czym pochwalic . pozdro

Wiadomość 10 z 10 (696 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem