Dot.: Sugestie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Sugestie

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Witam, Mam sugestie które sprawią że gra będzie przyjemniejsza i bardziej dostępna dla graczy. 
Pierwszą rzeczą która znacznie ułatwi gre jest możliwość korzystania z wszystkich legend w trybie strzelnicy by gracz mógł zapoznać się z postacią i jej umiejętnościami przed kupnem. Za każdym razem gdy uzbieram 12 tyś żetonów, zastanawiam się nad tym, którą postacią gra się "łatwiej" pod względem zdolności specialnych. Wprowadzenie wszystkich legend w trybie strzelnicy pozwoli zwłaszcza nowym graczom, przetestowanie i wybranie tej najbardziej dopasowanej do ich umiejętności.
Dodatkowo dużym ułatwieniem będzie rozłączanie drużyny chwile przed lądowaniem. Apex nie posiada trybu solo, i często gęsto do gry dobiera nowych lub/i niedoświadczonych graczy, którzy lądują razem z głównodowodzącym. Jest to strasznie problematyczne zwłaszcza, gdy razem z nami lądują również wrogowie, a nasz sojusznik zamiast przeszukiwać miejsca gdzie nikogo nie ma, biega za nami biorąc części (np amunicja) do podniesionej przez nas broni. 
Co do naszych sojuszników... Nie wiedzieć czemu, apex nie posiada trybu solo, co często utrudnia zabawe. Owszem, są mecze w których drużyna faktycznie walczy o wygraną, ale i są mecze gdzie jeden leci solo i wypada poza mape (zdaża się w Królewskim kanionie), a 2-gi członek drużyny jest afk. Takie gry są frustrujące zwłaszcza gdy ktoś dba o statystyki lub stara się je poprawić. Niestety, gracze utrudniający gre zdarzają się dość często a mimo dużego nacisku na gre drużynową, apex nie posiada możliwości zgłoszenia gracza za griefing. Rozumiem że łatwiej banować gracza który po setnym przegranym meczu napisał do trolla "*", niż analizować powód zgłoszenia za griefing. Jednak osoby które wchodzą do gry żeby być AFK dołączając do teamu blokują "slot" osobom które grają by przynajmniej spróbować wygrać tym samym znacznie zmniejszają szanse na wygraną gdyż zostaje 2 graczy na 3 osobowe drużyny. Wyciąganie konsekwencji za umyślne zepsucie rozgrywki, nawet jeśli byłyby nie duże ale widoczne dla trolla, nie tylko zmniejszyłoby liczbę takich przypadków, ale pokazałoby że ludziom z EA zależy  na normalnych graczach.

 

 

 

edit. Dodaje screena typowego meczu. Odechciewa sie grać kiedy szanse są aż tak nierówne

Wiadomość 1 z 4 (870 wyświetleń)

Dot.: Sugestie

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

@dannyRose1337
Dobry jest pomysł testowania legend ale najlepiej gdyby była opcja w sklepie ''przetestuj legendę'' bo innaczej np. ja i moi koledzy bedziemy grac 1v1v1 z legendą której nie mamy.

Apropo rozłączania oddziału od siebie bardzo dobry pomysł Standard smile.

 

Wiadomość 2 z 4 (838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sugestie

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@LeojdksTo tylko zarys pomysłów które można a nawet trzeba dopracować. No i mogliby nieco skrócić czas pomiędzy dołączeniem na serwer a rozgrywką bo większość meczy z "noob teamem" trwa krócej niż czas ładowania xd

Dodajcie możliwość ograniczenia dialogów do pingu (Broni, miejsc i wroga). Ja rozumiem że aktorzy głosowi kosztowali ale ciężko usłyszeć nadchodzącego wroga kiedy cały czas jakaś postać coś mówi z czego większość nie wnosi nic do rozgrywki. Serio, po co aż tyle tego? Tak wiem że nadchodzi nowy lider zabójstw i wiem również że pierścień się zamyka. Nie trzeba mi 2 razy mówić...

Wiadomość 3 z 4 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sugestie

Community Manager

Dzięki za podzielenie się swoimi pomysłami @dannyRose1337 Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (704 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem