Squad Battles jest zmanipulowany !

autor: bizi78pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Squad Battles jest zmanipulowany !

★★★★★ Novice

Product: FIFA 18
Platform:Sony Playstation 4
What is your gamertag/PSN ID? bizi78pl
Which mode has this happened in? FIFA Ultimate Team
Which part of the mode? Squad Battles
Can you tell us the date (MM/DD/YYYY) that you saw the bug? 24h
What time did you see the bug? (HH:MM AM/PM) 24h
What is your time zone? GMT (UTC)
How often does the bug occur? Often (50% - 99%)
Steps: How can we find the bug ourselves? Naprawcie ten tryb
What happens when the bug occurs? peka pad
What should be happening instead? dajcie 3 paczki niewymienne to załatwi problem :P poczytam wasze forum bo tu sa podobno rozwiazania tego problemu

Nie wrzucał bym tego screna ale to sie zdarza co drugi mecz...Walka o top 100 strzelam bramke na 1;0 bot natychmiast odpowiada bramka mimo tego ze nie był wstanie nic zrobic..No name przepych 3 obroncow Ramosa Bailego i Carlosa po czym 30 m oddaje strzał zycia...Mimo tego ze strzelałem w sytuacjach 1 na 1 nie potrafiłem pokonac bramkarza, w pewnych momentach gry tuz przed tym jak bot ma strzelic bramke dzieje sie rzecz nastepujacą kazde moje podanie jest niecelne prosto pod nogi bota albo w aut i to jest mimo mojej woli to sie po prostu czuje ze cos jest nie tak i nie pisze tego bo zagrałem 2 mecze w squad battles pisze bo gram w tygodniu wszystkie mecze i w najgorszym wypadku wbijam elite 1...nie moze miec miejsca sytuacja ze moj bramkarz IKONA :P Schmeichel nie broni ani jednego strzału bot oddaje 3 trzały i ma 3 bramki po czym moi napastnicy trzepia słupki poprzeczki spojenia albo bramkarz wyciaga piłki nie mozliwe do obrony....Nie moze byc tak ze w kluczowym momencie kiedy podaje juz pilke do napastnika jakims cudem bot robi idealny wslizg w pilke po dogonieniu auby w pełnym biegu w sytuacji 1 na 1 to jest az smieszne....za kazdym razem czuje jak mnie komputer oszukuje....naprawcie to albo usuncie ten tryb bo to ludzkie pojecie przechodzi....KARNE uwaga bot fauluje mnie w polu karnym wslizgiem a co robi sedzie dyktuje rzut karny dla bota... załosne...Ogolnie to sedzia gra jako 12 zawodnik bota ile mozna sie o niego obijac? ile mozna machac reka ze nie reaguje na faule które robi bo? moze Cie przewracac taranowac a reakcj zadnej....spróbuj ty sfaulować bota w najlepszym przypadku z miejsca zólta...przy czym najczesciej odrazu czerwona....Gra jest zmanimpulowana w ten sposób ze tego tak gołym okim nie widac ale nagrajcie sobie mecz z botem w SB mozna zaobserwowac np jak R.Carlos goni napastnika, niby biegnie szybko przebiera nogami a jednak zwalnia co raz bardziej jak by pod woda bieg i sa to sytuacje nagminne....Gra jest zepsuta i manipuluje wynikami. Jak zapewne usłysze wina mojego internetu ale ze Pan tyle gra to mozemy dac 3 paczki niewymienne z których i tak gownno bedzie.....jedyne wasze tłumaczenie

Wiadomość 1 z 8 (1 148 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles jest zmanipulowany !

★ Guide

Tu pomoże jedynie pozew zbiorowy...

Wiadomość 2 z 8 (1 059 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles jest zmanipulowany !

[ Edytowane ]
★ Guide

Wszystko się zgadza ale zrobić to my to my tutaj nic nie możemy chyba że  pod siebie :-) pozdro

Wiadomość 3 z 8 (1 051 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles jest zmanipulowany !

★★★ Guide

Niestety też to obserwuję ... jak brązowi piłkarze przeganiają moje IKONY z tempem ponad 90 , robią zwody i wślizgi że moje gwiady na obronie rozbiegają się na boki aby zrobić autostradę do bramki. Nie ma tu sprawiedliwości i wyższy poziom trudności polega właśnie na tym, że NAGMINNIE podajemy 90 % piłek do bota, że bot ma strzały - celność na poziomie 90-100, a Ty masz (mimo swoich Ikon i TOTY) na poziomi 0-20 %. Jak strzelam 5-ty raz w słupek lub poprzeczkę to faktycznie nerwy puszczają. Szkoda, ale pozostaje nam się z tym pogodzić bo UWAGA : wszyscy z nas to mają, nie tylko Zenek czy Franek. Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 8 (1 030 wyświetleń)

Dot.: Squad Battles jest zmanipulowany !

★ Apprentice

zgadzam się w 10000% Czasami sam mam mecze gdzie wygrywam 3-4 :0 do 70 min a komp strzela jedną bramkę pojawia się komentarz szpakowskiego że oni tego meczu już nie przegrają. Ale hola hola przecież jest np 4:1 i 73 min. Nagle dzieje się rzecz straszna moi zawodnicy tak jak twoi nie umieją podać i wyjść z własnego pola karnego gdzie komp nagle strzela bramkę na 4:2 potem jest rzut rożny i bramka samobójcza mimo że wybijam pilkę w inną stronę. potem przychodzi karny ale karny uwaga  zawodnik drużyny przeciwnej wbiega na mojego bramkarza który złapał już piłkę przerwaca się o niego i jest czerrwona kartka dla bramkarza i karny. Nie wspomnę już o tym że nie mam możliwości wykonania szybkiego wznowienia gry kiedy jakimś cudem raz na 1000 fauli sędzie zagwiżdże  muszę czekać aż komp wróci do obrony. A jak przychodzą mecze o awans to nie ma szans na ich wygranie,,,, Nie wspomnę też o meczach gdzie do 40 min komp nie może wyjść z włąsnego pola karnego cały czas mam piłkę podaję między moimi zawodnikami oddaje po 15 strzałów a komp ma piłkę tylko w sytuacjach gdzie wybija ją z 5 metra . przychodzi przerwa i mam 40 % posiadania piłki a komp 60% co to ma być ?  Tryb jest zbugowqany i oszukany. MOże trzeba więcej Fifa pointsów kupić żeby grało się lepiej ?? 

Wiadomość 5 z 8 (969 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles jest zmanipulowany !

★★ Guide

Ameryki niestety nie odkryłeś,dałem sobie z tym spokój bo myślałem, że wejdzie jakiś update i coś zmienią ale jest tylko gorzej i większość ludzi już sobie ten upośledzony tryb zaczyna odpuszczać. Chamstwo ze strony AI jakiego idzie tam doświadczyć jest tak potężne, że szkoda nerwów, padów i blatów biurek by i tak dostać wpierdziel od bota, który strzela 2 razy celnie i zdobywa 3 bramki. EA świetnie wie o co chodzi ale przecież lepsze wyniki w SB to lepsze paczki a im zależy na dolarach.. Ale mam nadzieję, że się ostro przeliczą ze sprzedażą kolejnych odsłon tego parcha. Potęga wylewu w tej produkcji przyćmiewa chyba wszystko w historii, bramkarze potrafią zrobić unik od piłki lecącej prosto w nich, obrona potrafi rozejść się na wszystkie strony świata by ktoś sobie wszedł do twojej bramki, karne potrafią być za podmuch zefirka w stronę napastnika i tak dalej. Gdybym chciał opisać wszystkie patologie jakie ta gra sobą reprezentuje to bym ten post trzasnął na jakiś milion słów.

Wiadomość 6 z 8 (965 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles jest zmanipulowany !

★ Apprentice

grałbym online ale oczywiście jest kolejny problem gdzie moi zawodnicy podczas górnych podań stają w miejscu a przeciwnicy to wykorzystują . Więc jeżeli nic z tym nie zrobią odpuszczam całkowicie tą beznadziejną grę

Wiadomość 7 z 8 (959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Squad Battles jest zmanipulowany !

★★ Guide

Ja mam nadzieję, że po tej odsłonie duża liczba osób poczyni ten sam krok bo to jest najbardziej patologiczna FIFA w jaką grałem. Paczki, mecze i inne takie są niesprawiedliwe. Jak to jest, że z jakichś 20 paczek nawet po 12 rzadkich ciągle leci płaska paczka?

Wiadomość 8 z 8 (939 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA