Spolszczenie Anthem

autor: Averic88
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Spolszczenie Anthem

★ Novice

Witam serdecznie, mam problem z grą Anthem. Otrzymałem w prezencie od brata klucz do ww. gry (nie wiem gdzie kupował). Po instalacji okazało się, że jest tylko po angielsku. Mój angielski nie jest perfekcyjny więc wolałbym grać w Naszym języku. Co mogę zrobić w tej sytuacji, gdzieś znajdę spolszczenie czy raczej muszę dzwonić na infolinie by usunąć grę z biblioteki i zakupić egzemplarz z j. polskim?

Wiadomość 1 z 4 (1 531 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Spolszczenie Anthem

Witaj

 

Jeśli gra była kupiona poza granicami Polski lub że strony G2A czy podobnej, to gra najprawdopodobniej nie będzie posiadała języka PL. Spolszczenia nie ma i raczej nie będzie. Możesz zrobić jak to napisałeś  zadzwonic do sportu i zakupić grę na Orgin czy w sklepie stacjonarnym.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 523 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Spolszczenie Anthem

Witaj

 

Jeśli gra była kupiona poza granicami Polski lub że strony G2A czy podobnej, to gra najprawdopodobniej nie będzie posiadała języka PL. Spolszczenia nie ma i raczej nie będzie. Możesz zrobić jak to napisałeś  zadzwonic do sportu i zakupić grę na Orgin czy w sklepie stacjonarnym.

Wiadomość 2 z 4 (1 524 wyświetleń)

Dot.: Spolszczenie Anthem

★ Novice
Dzięki, już składam zamówienie na nowy klucz i czekam do 12 na możliwość telefonu do pomocy. Czy wraz z usunięciem gry z konta utracę też postęp w grze?
Wiadomość 3 z 4 (1 519 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spolszczenie Anthem

Wszystko powinno zostać, nic nie powinno się skasować.

Wiadomość 4 z 4 (1 506 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem