Służba wojskowa - wyzwanie klasowe

autor: kristodak1ng
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Służba wojskowa - wyzwanie klasowe

★ Novice

Witam!

Grając szturmowcem mam wyzwanie polegające na osiągnięciu pewnych wyników m.in zabicie 5 wrogów z dynamitu czy też zneutralizowaniu 5 flag w trybie "Podbój". Gdzie mogę wykonać zadanie dotyczące flag? Mimo że wszedłem na serwer społeczności i zneutralizowałem 2 flagi oraz zabiłem ponad 5 wrogów z dynamitu żadne z w/w zadań nie zostało zaliczone nawet w najmniejszym stopniu. 

Wiadomość 1 z 3 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Służba wojskowa - wyzwanie klasowe

[ Edytowane ]
★ Guide

@kristodak1ng - a nie grałeś przypadkiem na serwerze nierankingowym? W moim przypadku przy odblokowywaniu przydziałów służby zaobserwowałem dla niektórych zadań brak wyświetlania postępów w czasie rozgrywki, ale punkty dla tych zadań były zliczane prawidłowo. Jeśli zaś mowa o zadaniu dotyczącym neutralizacji flag w trybie podboju to opis jest tutaj dosyć precyzyjny - zneutralizuj (ściągnij wrogą flagę) flagi w trybie "Podbój".

 

Więcej informacji na temat przydziału służby znajdziesz tu.

 

Wiadomość 2 z 3 (359 wyświetleń)

Dot.: Służba wojskowa - wyzwanie klasowe

Hero (Retired)

Do tego jeszcze parę uwag:

 

1) Jeśli utracisz połączenie z serwerem w trakcie rundy, to postępy czasem nie są naliczane (wtedy, kiedy siada cały serwer)

2) Zdarzają się opóźnienia w aktualizacji postępów w zadaniach

3) Nie sugeruj się tym, co widzisz dla śledzonego zadania podczas ładowania mapy - zaktualizowane postępy zwykle nie pokażą się tam do czasu, aż zrestartujesz grę (wszystko jednak jak najbardziej idzie do przodu)

 

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Wiadomość 3 z 3 (343 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem