Sims 4 zestaw 7

autor: TheAzurrka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Sims 4 zestaw 7

★★★ Novice

Chciałabym się spytać czy wyjdzie a jeśli tak to kiedy zestaw 7, ponieważ poprzednie zestawy wychodziły w ciągu miesiąca od ostatniego rozszerzenia wchodzącego w skład zestawu, a zapowiedź pojawiała się mniej więcej po 2 tygodniach od premiery. Wspominam o tym ponieważ od premiery Strangerville minął ponad miesiąc a nie ma żadnych wiadomości na ten temat.

Wiadomość 1 z 26 (8 137 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Sims 4 zestaw 7

[ Edytowane ]

 

@TheAzurrka, @eyvee  

W marcu na Origin została włączona opcja "Stwórz swój własny zestaw", która zastąpiła gotowe zestawy. Teraz gracz sam może stworzyć swój własny zestaw z dowolnie wybranego jednego dodatku, jednego pakietu oraz jednych akcesoriów.

Jeżeli chodzi o obniżki na Origin to uściślijmy:

- Dodatki - 50% obniżki

- Pakiety i Akcesoria - 40% obniżki

 

Myślę też, że w związku ze zbliżającą się aktualizacją, która wyłączy dla gry przestarzały system 32 BIT, EA nie będzie powracała do dodatków/pakietów/akcesoriów wydanych sprzed tej aktualizacji.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 26 (6 945 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Sims 4 zestaw 7

[ Edytowane ]

Witaj @TheAzurrka 

 

Tak to prawda nie ma jeszcze żadnych informacji są tylko plotki. Zapewne twórcy pochwalą się w czerwcu na EA Play i wtedy się dowiemy czegoś.

 

Proponuję śledzić stronę na twiterze TUTAJ tam powinna pojawić się informacja i TUTAJ.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 26 (8 116 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 zestaw 7

★★ Novice

Wiadomo może kiedy wyjdzie ten pakiet akcesoriów? Jest już zapowiedziany kolejny dodatek, a nic nie wiadomo o pakiecie 7? Jest już gdzieś jakieś info, bo to trochę przykre....mam nadzieję, że nie zrezygnowali już a zastawów w pudełkach?

Wiadomość 3 z 26 (7 169 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 zestaw 7

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Piszę aktualnie z supportem i facet nic nie wie na ten temat i ma odnotować moje zapytanie i przekazać dalej. Wszelkie informacje mamy szukać na ich stronie a jak zapytałam się czy jest jakakolwiek nadzieja to napisał, że tak. Ale chyba gościu mnie nie do końca zrozumiał, bo chyba myślał że mi chodziło o wersję na origin. I na koniec napisał, że gadali o tym ale żadnych konkretów.

 

Jedyne rozwiązanie to chyba zadręczyć ich zapytaniami na chat'cie..

Wiadomość 4 z 26 (7 154 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 zestaw 7

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@TheAzurrka

@eyvee 

Z tego co ja wiem (plotki na amerykanskim EA Help) na razie EA zrezygnowała z tworzenia tak zwanych "bundli". Zamiast tego mamy "niekończacą sie" promocje pakietow i akcesorii ktorych nie posiadamy Obnizka na dziś 40%
To jest zrozumiale, bo często w takiej polaczonej ofercie sa rzeczy ktore gracz już ma i wtedy zakup pakietu nie jest juz dla niego tak atrakcyjny cenowo. Osobny dodatek czy akcesoria po tak znacznie obnizonej cenie wielu graczy kupi chetnie,

Wiadomość 5 z 26 (6 962 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 zestaw 7

[ Edytowane ]

 

@TheAzurrka, @eyvee  

W marcu na Origin została włączona opcja "Stwórz swój własny zestaw", która zastąpiła gotowe zestawy. Teraz gracz sam może stworzyć swój własny zestaw z dowolnie wybranego jednego dodatku, jednego pakietu oraz jednych akcesoriów.

Jeżeli chodzi o obniżki na Origin to uściślijmy:

- Dodatki - 50% obniżki

- Pakiety i Akcesoria - 40% obniżki

 

Myślę też, że w związku ze zbliżającą się aktualizacją, która wyłączy dla gry przestarzały system 32 BIT, EA nie będzie powracała do dodatków/pakietów/akcesoriów wydanych sprzed tej aktualizacji.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 26 (6 946 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 zestaw 7

★★ Novice
@kreatora Eh ja tam NIGDY nie kupiłem nic do TS4 na Originie. Więc nawet jak mam jakieś akcesoria to kupuje zestawy. Czy się opłaca czy nie. Jeżeli EA zrezygnuje z zestawów pudełkowych to ja rezygnuje z jakiegokolwiek kupna czegoś na origin albo na innych stronach związanych z simsami
Wiadomość 7 z 26 (6 163 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 zestaw 7

★★ Novice
@danuta720 To nie jest poręczne bo jak ktoś ma wszystkie dodatki ale brakuje mu np Strangell Ville (nie wiem jak się to pisze) to już sobie nie kupi bo nie można kupować tego BEZ dodatku
Wiadomość 8 z 26 (6 160 wyświetleń)

Dot.: Sims 4 zestaw 7

★ Novice

Opcja Stwórz swój zestaw jest też sporo droższa ;-;

 

Wiadomość 9 z 26 (5 943 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Sims 4 zestaw 7

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Podpisuje się pod pytaniem z tematu. Rozumiem i wiem, że na Origin można stworzyć własne zestawy. Problem w tym, że nie dotyczy to ludzi którzy posiadają wszystkie dodatki. Brakuje mi pakietu rozgrywki i dwóch akcesoriów i czekam na zestaw 7 A tu ni widu ni słychu. Jestem kolekcjonerem pudełek i podle mnie i pewnie wielu ludzi zmiana typu wydawania w trakcie wydawania serii jest przegięciem. Skoro były wydawane zestawy w pudełkach to niech będę wydawane w pudełkach do końca The Sims 4. Piątą część można wydać tylko cyfrowo i nikt nie będzie miał prawa do marudzenia bo tak będzie od samego początku, a teraz ? Zamiast całej kolekcji w pudełkach będziemy mieli tylko część. Już sama zmiana okładek w trakcie trwania wsparcia dla The Sims 4 była źle odebrana przez kolekcjonerów, a zaprzestanie wydawania zestawów w pudełkach będzie jeszcze gorzej odebrane. Naprawdę EA nie wiem kto podejmuje takie decyzje, ale widać, że ktoś kto nie rozpatrzy wszystkich ludzi których się zaszufladkowac nie da. Wiadomo, że nie dogodzi się wszystkim ale kurczę zmiana wydawania w trakcie serii jest nie na miejscu. To tak jakby wydawnictwo książek nagle stwierdzili że tom 5 i 6 jakiejś sagi wydadzą tylko w e-book. Pomyślcie o tym i prosimy o wydawanie zestawów w pudełkach do samego końca The Sims 4. Mam nafzieje, że doczekamy się zestawu 7 i dalszych w wersjach pudełkowych i cyfrowych tak jak to było wcześniej.

Wiadomość 10 z 26 (5 852 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem