Dot.: Serwery! PC

autor: RKramer87
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Serwery! PC

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam, Czy EA posiada fizyczne serwery na ktorych gramy w Europie? Jesli tak to jak sie do nich podlaczyc?

 

Dzisiaj sprawdzilem pingi, bo juz zajawka na granie w ta gre podupada. Wiec lacze sie z Londynem okolo 25ms albo Frankfurt 33ms, w windowsie sprawdzam pingi i mamy od 100 (czasami sie trafia), ale zazwyczaj to jest 160+. Sprawdzilem po IP i serwer na ktorym gram ktory laguje jak gry w wersji EA, fizycznie sa w US dokladnie w North America.

 

Jesli tak to trzeba sobie wyznaczyc godziny w jakich mozna grac, zeby po drugiej stronie globu spali. To ma wtedy sens. Screen, bo nie wiem ktory to serwer do konca ale pingi pokazuja w czym tkwi problem.

 

Jesli to virtualne serwery to jeszcze gorsza kaszana. Jesli ktos wie i mozesz kilka slow napisac co tam sie dzieje z tymi serwerami i czy jest mozliwosc grania na Europejskich serwerach.

 

Dzieki pozdrawiam GG

Wiadomość 1 z 8 (2 508 wyświetleń)

Dot.: Serwery! PC

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Halo EA!!!

 

To jak z tymi serwerami? Na inne tematy dajecie radę odpisać w miarę szybko!

 

Pozdrawiam

GOODGODD

Wiadomość 2 z 8 (2 466 wyświetleń)

Dot.: Serwery! PC

★★★★ Novice

To juz 3 dni EA!

Wiadomość 3 z 8 (2 432 wyświetleń)

Dot.: Serwery! PC

★★ Novice

Tak jak najbardziej potwierdzam problem z serwerami  nie posiadamy żadnych Eu serwerów i gramy na innych pingach niż podaje program z looby apexsa boli to nas strymweow uważam że rozwiązanie z serwerami powinien być 1 planie zagospodarowania  gry. A tu przedstawiam drobne kszaczki  z serwerami 

https://youtu.be/d-Dmgha86cA z poważaniem Kramer Games 

Wiadomość 4 z 8 (2 390 wyświetleń)

Dot.: Serwery! PC

★★★★ Novice

Sprawdziłem jeszcze po IP i przesyle danych, wziąłem za serwer na jakim gram IP z największym przesyłem i owszem łączyło w Europie ale na 3 mecze grałem w 3 różnych krajach. Tj. Niemcy, Luxemburg i Francja.

 

Chaos totalny.

Wiadomość 5 z 8 (2 368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery! PC

★★ Apprentice
@GoodGodd Czy udało Ci się jakoś zaradzić ?
Bo ja ewidentnie mam ten sam problem. W grze mam ping 40, a gra mi się jakbym grał na pingu 200.
Męczę się już dłuższy czas i nic..
Wiadomość 6 z 8 (2 053 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery! PC

★ Guide
@marianek1500 generalnie jest bosko! zaraz 11 sezon a rzeczywistość jest taka jak byśmy jeszcze z sezonu 0 nie wyszli. Piękny przykład,temat wisi od roku nikt się nawet nie pofatyguje chociaż odpisać że nie mogą podać takich informacji albo zabrakło im skryptów żeby odpisać bo na taką sytuację nikt nie był przygotowany
Wiadomość 7 z 8 (1 987 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Serwery! PC

★★ Novice

W grudniu to samo, po prostu lepiej dodac jakies nowe skiny, zamiast naprawic gre.To jakis dramat jest.Trzeba przeprosic sie z PUBGiem.

Wiadomość 8 z 8 (1 638 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem