Dot.: SBC wielkie oszustwo

autor: longer003
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

SBC wielkie oszustwo

★ Apprentice

Product: FIFA 18
Platform:Sony Playstation 4
What is your gamertag/PSN ID? sajrax89
Which mode has this happened in? FIFA Ultimate Team
Which part of the mode?  FUT, Squad Battles, mecze online, mecze offline, Kariera, mecze towarzyskie
Can you tell us the date (MM/DD/YYYY) that you saw the bug? cały czas 
What time did you see the bug? (HH:MM AM/PM) praktycznie każdy mecz
What is your time zone? GMT (UTC)
How often does the bug occur? Often (50% - 99%)
Steps: How can we find the bug ourselves? Naprawcie ten tryb
What happens when the bug occurs? nie chcecie wiedzieć 
What should be happening instead? rekompensata powinna być adekwatna do poniesionych strat w grze jak i urazów pychicznych i straconych nerwów. 

 

 

 

Ostatnio zauważyłem bardzo dziwne rzeczy w tym trybie. Przy wygrywaniu meczu 4:0 do 70-80 min komputer strzela bramkę na 4:1. Komentator w tym momencie używa zwrotu "oni tego meczu już nie przegrają" Po tym komentarzu i rozpoczęciu gry od środka zaczyna się horror. Zawodnicy przestają reagować tak jak powinni każde podanie albo odbija się od sędziego albo trafia pod nogi przeciwnika po czym pada kolejna bramka, kolejna akcja komputer fauluje mnie W MOIM POLU KARNYM i karny gwizdany jest dla przeciwnika. Inne sytuacje gdzie taks ię dzieje to bramki samobójcze przy rożnych. W tym trybie w ciągu 2 miesięcy strzeliłem więcej bramek samobójczych niż przez całe swoje życie grając w gry typu FIFA lub PRO. Do tego w meczach komputer praktycznie nigdy nie faluje, może wchodzić wślizgami od tyłu nie trafiając w piłkę, ciągnąc za koszulkę wywalać zawodnika bez piłki nic nie jest gwizdane. A jak już sędzia jakimś cudem przypomni sobie o zasadach fair play i odgwiżdże faul dla mnie nigdy nie mogę szybko wznowić gry tylko muszę czekać aż komputer wróci i ustawi się do obrony. Do tego spalone jestem łapany na spalonych których nie ma, faule są gwizdane przy każdym praktycznie odbiorze piłki. Do tego błąd który zaczął występować ostatnio  nie ważne na jakim poziome gry zagram czy to Amator czy Legendarny czy Ultimate mogę dusić dominować komupter mająć praktycznie całą połowę posiadanie piłki a na ogólnych oscenach mam max 40 %.  Dodam jeszcze jeden bład który bardzo mnie wnerwia a nikt z obsługi jak dzwonię nie umie powiedzieć co zrobić. Mianowicie podczas zagrać górą, dośrodkowań czy podczas wybić piłki z pola karnego przez przeciwnka moi zawodnicy stają jak wryci i nie mogę nimi ruszyć, nawet jak przełączę na innego zawodnika ten też staje i patrzy się jak szpak w P.... kontrole nad zawodnikiem odzyskuję dopiero jak piłka lecąca górą dotknie ziemi a przeciwknik odbiegnie mi na przynajmniej 20 m. Błąd po ostatniej aktualizacji zaczął się tak pogarszać że zaczęło to występować podczas moich dośrodkowań oraz podań na wybieg górą. Zawodnik leci w kierunku piłki po czym jak użyje podania to staje i patrzy się z podziwem na lecącą piłkę.  Ten błąd pojawia się w każdym trybie gry, nie da się grać online ponieważ przeciwnik pierwsze co robi zaghrywa piłkę górą żeby zobaczyć jak zachowuje się moja obrona po czym zaczyna zagrywać same piłki górą. (moim zdaniem jest to bug gry który jest znany graczom skoro to wykorzystują)  Sterowanie podania i gra ogólnie zamiast sprawiać frajdę zaczyna denerwować. Myślałem że gra w fifę ma sprawiać radość a być mękka, męczarnią i świadomością że jest się dymanym bez mydła . 

Wiadomość 1 z 2 (191 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SBC wielkie oszustwo

★ Guide

Ta gra to jeden wielki syf... Ja nie za bardzo rozumiem po co ten handicap. Kupiłem grę, żeby się nią cieszyć, a tu kupka, a nawet G.... .

SB jeszcze potrafię przełknąć, ale eliminacje do ligii weekendowej, czy liga online przekonują mnie, że następnym razem tylko PES!!!

Zadzwoniłem ostatnio do EA, żeby zapytać o co chodzi w tej grze. Ciekawa historia! Najpierw zgłosiłem się online i poprosiłem o kontakt. Efekt?! Puścili mi dzwonka!!! Dosłownie!!! Puścili mi dzwonka, a potem napisali emaila, że próbowali się ze mną skontaktować, ale z mojej strony wystąpiły problemy techniczne i połączenie nie zostało zrealizowane! Prawie się posikałem ze śmiechu jak to czytałem! 

Postanowiłem zadzwonić. Czekałem na połączenie prawie godzinę! I czego się dowiedziałem?!

 „W grze nie ma handicapu!” Zapytałem dlaczego gra w trybie online, tak oszukuje. Otrzymałem odpowiedz, że wina leży... no tak, bo gdzieżby inaczej, po MOJEJ stronie, a dokładnie winny jest internet!!! Jakbym rozmawiał z kosmitami! Powiedziałem, że nie mówię o jakości połączenia, a o zachowaniu piłkarzy. I otrzymałem odpowiedż, że trzeba zapytać technika EA. Po dwóch minutach czekania, technik powiedział: „W tej grze nie ma handicapu”. Zapytałem ponownie, co mam zatem zrobić, żeby gra nie oszukiwała. I ponownie usłyszałem: „W tej grze nie ma handicapu”.

Dom wariatów za naszą kasę!

I jeszcze jedno. Gościu z EA powiedział mi, że jak mam problem z grą to mam pisać na EA Answers, tam uzyskam odpowiedz od konsultantów EA. Odpowiedziałem, że tak robiłem do tej pory, ale konsultanci nie reagują w żaden sposób. I jaką odpowiedz otrzymałem?!

”No tak, to dlatego, że my nie prowadzimy tego portalu”. Wink

 

Wiadomość 2 z 2 (177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA