Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

autor: G3koNick
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

[ Edytowane ]
Community Manager

autumn-rain-turkel-apex-legends-boxart.jpg

 

Witajcie legendy!

 

Niezmiernie cieszy nas fakt, że pojawia się coraz więcej wątków poświęconych poszukiwaniu kompanów do wspólnej gry w APEX Legends! :eahigh_file:

 

W związku z tym, poniżej znajdziecie listę wszystkich wątków tego typu, co mam nadzieję ułatwi poszukującym znalezienie grup lub członków. 

(*jeśli utworzony przez Ciebie post nie znalazł się na tej liście - napisz o tym w komentarzu poniżej)

 

Aktualna lista: 

 


 

 

Rzeczy o których należy pamiętać podczas tworzenia nowego wątku rekrutacyjnego:

 

  • Dobry tytuł to podstawa. Zamieść w tytule informacje o tym, że szukasz kogoś do wspólnej gry. Tytuł "Szukam", "Apex", "cześć" nie mówi nic o przyczynie rozpoczęcia przez Ciebie wątku, przez co może być zignorowany przez Twojego potencjalnego kompana/kompankę do gry Standard smile

 

  • W treści Twojego postu:
    • Przedstaw się Standard smile. Niezależnie czy wolisz aby zwracano się do Ciebie po imieniu, lub 12XxCausticMasterxX34, dobrze jest zacząć właśnie od tego. 
    • Podaj na jakiej platformie grasz (PC, PS4, Xbox) oraz swój identyfikator poprzez którą inni będą mogli Cię znaleźć. (nie podawaj swojego adresu email)
    • W jakich godzinach najczęściej grasz. (Uprzedzając pytanie - "po szkole" jest niewystarczającą informacją Wink )
    • Jeśli "mainujesz" którąś z legend, nie zaszkodzi o tym wspomnieć
    • Zmontowałeś/Zmontowałaś jakiś klip ze swoimi najlepszymi akcjami w grze? Koniecznie pochwal się tym i zamieść link!
Wiadomość 1 z 17 (9 955 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★ Apprentice

Witam. Jakby ktos chcial pograc to moj nick Mdi_91. Gram na pc. Dostepny w rozne dni zalezy od pracy i obowiazkow.

Wiadomość 2 z 17 (9 831 wyświetleń)

Szukasz ludzi do wspólnej gry? Zapraszamy do Ekipy PSGBR.PL

★★★ Newbie

Zapraszam do wspólnej gry na Ts3 IP: PSGBR.PL Strefa publiczny Apex Legends!
Sami swoi!


http://prntscr.com/mxgj7v

Wiadomość 3 z 17 (9 813 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★★★ Novice

Jeżeli chcecie grać w Apex Legends ale nudzi się wam gra z randomami to zapraszam na Strefę Apex Polska gdzie doznacie dreszczyku emocji grają z graczami którym zależy

Macie tam rozmaite kanały gdzie możecie wrzucać akcje ze swoich gier oraz wiele konkursów na sprzęt gamingowy

Znajdziecie też przydatne porady dla graczy, a jeżeli już jesteście na wysokim poziomie sami je możecie wrzucać!

https://discord.gg/c8mHj7 Link do Discorda

 

(Nie jest to mój discord ale zachęcam do zajrzenia a wydaje mi się że się wam spodoba!

Ja tylko się troszczę żeby każdy miał z kim grać :D)

 

Wiadomość 4 z 17 (9 357 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★★★★ Novice

Jakby ktoś chciał zagrać to mój Nick to Zucek124 . Gram na Ps 4 . Często nie gram zbyt dobrze ale czasem robię 6 ,8kili i bardzo często przeżywam do top 4 odziały

Wiadomość 5 z 17 (8 673 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★★★★ Novice

Witaaam serdecznie,

 

jeśli ktoś jest chętny do wspólnej gry ze mną to dodawać --> NurQeGM  posiadam platyne IV i gram zazwyczaj codziennie wieczorami na PC.

 

Pozdrawiam :P

Wiadomość 6 z 17 (8 480 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★★ Novice

Diament 4/3 szukam ludzi do rankedów. Gram BH, czasem Crypto. Platforma PC rzecz jasna.

Wiadomość 7 z 17 (6 827 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★★★ Newbie

Witam serdecznie osoby lubiące Apexa,

 

Gram na PS4, mój nick Buubuu10715. Mam 33 lata i poszukuję znajomych/znajome do wspólnej gry. W Apexa gram od 1 sezonu z przerwą w sezonie 3 i 4 (nie podobała mi się mechanika itp) Od kiedy zaczął się sezon 6 i namieszano mocno w balansie gra mi się okropnie!!

 

Skrócony TTK + wysyp noobów i nowych graczy + od groma dzieciaków + powrót do energetyków = szlag trafił przyjemność z grania.

 

Nigdy nie miałem problemu z randomami ale ostatnio jest przeginka. Denerwuje się jak za gówniaka grając w CODy xD

 

Chciałem w końcu skupić się i zrobić progres na rankingowychStandard smile

 

Gram głównie od 22, w weekendy również w ciągu dnia.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 8 z 17 (6 716 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★ Novice

Gram na pc mój nick qbs82

Wiadomość 9 z 17 (6 258 wyświetleń)

Dot.: Rekrutacja | Szukanie osób do wspólnej gry |

★★★★★ Newbie

Szukam ludzi do wspólnej gry. Mój nick Krazakowy lvl ok 90 nie za dobry nie za słaby różnie wychodzi Wink W większości gram z kuzynem na PC choć nie zawsze. Preferuje Discorda (Krazakowy). Grę zaczynam po pracy ok 19 do późnych godzin czasami nawet do rana (weekend). Zapraszać 

Wiadomość 10 z 17 (6 147 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem