Dot.: Rekompensata od EA

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rekompensata od EA

★★★★★ Novice

Przegrałem pare meczów z waszej winy w Squad Battles (błąd z bramkarzem albo wywalało połączenie, gdzie nie wiem jak to jest możliwe przy grze offline, ale mniejsza o to) - jak mi to zrekompensujecie? Ja myśle że 1.000.000 Fifa points na moje konto wystarczy Wink wtedy nagram dla was opening na jutuby Wink

Wiadomość 1 z 7 (892 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Rekompensata od EA

Tryb FUT musi mieć stałe połączenie z internetem więc jak można się domyślić, tryb squad battles, który jest częścią FUTa, także wymaga stałego łącza.

W tym przypadku z pewnością wina leży po stronie Twojego internetu. Sugeruję wykonać te kroki, które powstrzymają tego typu problemy w przyszłości.

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki
  3. Otwieranie portów - FIFA 18

A Twoich wymagań to pozwól, że nawet nie skomentuje. xD

Wiadomość 2 z 7 (880 wyświetleń)

Dot.: Rekompensata od EA

★★★★★ Novice

Mając połączenie z Internetem - 30/15, światłowodowe, ze stałym pingiem, Z MOJEJ WINY MNIE WYWALA, tak tak, zacznij używać mózgu Wink

Przecież FIFA jest popsuta i to nie od dziś i ja za poprzednią i tą fife gdzie straciłem mase spotkań, chce rekompensaty, a jak jesteś graczem to sie nie odzywaj, czekam aż odpowiedzą mi podobno SPECJALIŚCI !! BO SUPPORT TECHNICZNY NIE ODPOWIADA ZA DZIAŁANIE GRY Standard smile

Wiadomość 3 z 7 (848 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Rekompensata od EA

Community Manager

@ignorancik Jeśli chcesz uzyskać jakąkolwiek pomoc, prosiłbym żebyś odnosił się z należytym szacunkiem do innych użytkowników, nie będę tolerował tego typu ataków w stronę kogokolwiek na forum. 

 

W swoim pierwszym poście zapomniałeś napisać na jakiej platformie grasz, oraz jakie konkretne kroki wykonałeś dotychczas, by rozwiązać problem. Prosiłbym, żebyś uściślił to tak abyśmy mieli pełny obraz Twojego problemu. 

Wiadomość 4 z 7 (837 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Rekompensata od EA

★★★★★ Novice

PC - ale co mam zrobić jak mi wszystko działa? To wy wyświetlacie komunikat pod windowsem a nie w grze z origina, przez który wychodzi mi mecz (tu akurat chodzi o online), to przez was bramkarz po bramce biega i nie można meczu skończyć i punkty się idą paść, to przez was wywala mnie z ultimate team w czasie squad battles Wink dlatego liczę na rekompensate Wink nie umiecie naprawić gry? to zacznijcie to rekompensować graczom Wink

1.000.000 Fifa Points oczekuje na to i tak jak mówie zrobie opening na jutuby - bo jutuberzy są ważniejsi od zwykłych graczy

p.s. @EA_Kuba mówisz o szacunku jak wy nie szanujecie swoich użytkowników tym jak gry są "tworzone" Wink

Wiadomość 5 z 7 (826 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Rekompensata od EA

Błąd z niekończącą się celebracją został już naprawiony w jednym z ostatnich patchy.

Co do rozłączeń  trybie Squad Battles, tak jak już wspomniałem, są one z pewnością spowodowane ustawieniami Twojego internetu, które można naprawić. Zajrzyj tylko do podanych wcześniej przeze mnie artykułów.

 

Błędy gry oraz zdarzające się problemy zawsze są wliczone w rozgrywkę, ale można je ograniczyć z odrobiną chęci ze strony gracza, także narzekanie oraz żądania rekompensaty wydają mi się co najmniej dziwne, no ale... każdy ma prawo do własnego zdania.

Wiadomość 6 z 7 (811 wyświetleń)

Dot.: Rekompensata od EA

★★★★★ Novice

Czyli wychodzi na to że gra jest cudowna idealna nie ma błędów i nie można się przyczepić i walczyć o swoje jak się ma racje?? No weź człowieku puknij się w łeb naprawdę, bo stajesz w obronie firmy która wykłada lache na wszystkich użytkowników (wyjątkami są jutuberzy i streamerzy). Jeśli coś jest z winy EA, mają ponieść konsekwencje i mają zrekompensować to graczom i koniec kropka! 

 

I nie mam problemu z internetem, tylko po prostu EA ma słabe serwery, jak zawsze Wink

Wiadomość 7 z 7 (794 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA