Dot.: Regionalizacja

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Regionalizacja

★★ Novice

Witam. Jak to jest z tą regionalizacją? Kupiłem roczny Premier Access i większości gier nie mogę zainstalować po Polsku, bo mieszkam za granicą. No i jak to będzie z grą Anthem, bo w wyborze w sklepie nie ma polskiego, chyba, że zmienię preferowany sklep na polski, ale oczywiście wtedy nie mogę gry dodać do biblioteki, bo nie jestem w swoim sklepie. Rozumiem, że EA chce uniknąć graczy kupujących gry za granicą po tańszych cenach, ale w momencie kiedy legalnie kupuję grę, czy w tym przypadku abonament na samym origin to nie powinno być żadnej regionalizacji. Need For Speed Payback mam po angielsku i nawet mogę grać po chińsku, ale po Polsku nie, co jest nonsensem. Jeszcze rozumiem podział pod względem kontynentalnym, ale mieszkając w europie nie mogę wybrać europejskiego języka? Toż to nonsens. Przecież żyjemy w świecie i czasach gdzie wszyscy emigrują na wszystkie strony świata. Polaka spotkasz w Niemczech, w Anglii, a czasem i nawet Anglika w Polsce. Co można z tym zrobić, jest na to jakaś rada?

Wiadomość 1 z 3 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Regionalizacja

Witaj

 

Nie ma takiej możliwości i nie wiadomo kiedy taka będzie. Tylko gry kupione w Polsce będą miały język polski, wszystkie inne kupione za granicą nie będą go posiadać.

Wiadomość 2 z 3 (499 wyświetleń)

Dot.: Regionalizacja

★★★ Pro

@PLAYERIK_YT  może za kilka lat zmieni się polityka firmy względem naszej ojczyzny.

Wiadomość 3 z 3 (447 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem