Dot.: Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

autor: PawelP777
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Dobra. Problem polega na tym że gdy ktoś zaczyna grać w Apex, gra od razu wystawia go na bezpośrednie starcie z weteranami ktorzy mają po 1000 zabójstw. Gra nie jest już w tym momencie przyjazna dla nowych graczy a typowa rozgrywka nowego lub słabego gracza wygląda tak że albo ginie w parę minut od wylądowania albo jego gra polega na zbieraniu przedmiotów i umieraniu po napotkaniu innego gracza. 

 

Proponuję wprowadzić jakiś system rang np jak w CS Go żeby każdy miał godnego przeciwnika. 

 

Myślicie że takie rozwiązanie było by dobre dla dobrych i słabych graczy?

Wiadomość 1 z 6 (989 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

★★ Novice

Dokładnie, mam już 300 zabitych za sobą ale jestem nadal mega noobem. Pro gracze psują mi zabawę, chciałbym grać z graczami na swoim poziomie. 

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (808 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

★★★★ Novice

Ale taka sytuacja jest we wszystkich grach multiplayer, no z wyłączeniem tego cs'a Wink

Wiadomość 2 z 6 (961 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

★★★ Novice
No nie do końca ponieważ w większości gier gdzie nie masz rang tylko poziomy to przynajmniej grasz z ludźmi na mniej wiecej twoim poziomie i da się jakoś grać. Tak jest np w pubg jeśli się nie mylę i mechanikę gry da się ogarnąć. W sumie tak jest w apex ale tylko do 10 poziomu a 10 lvl da się wbić w 1,5 h a później grasz z ludźmi na 80 poziomie. No coś jest grubo nie tak.
Wiadomość 3 z 6 (958 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

Champion (Retired)

A co w przypadku gdy ktoś ma dobrego skilla i zaczyna rozgrywkę?Lub gdy ma po kilkaset wygranych każdą legendą i odpala nowe konto lub zaczyna przygodę na innej platformie gdzie ma zerowy poziom? Ciężko takie coś zaimplementować do gry zwłaszcza darmowej.Każdy ma jakieś tam umiejętności i można powiedzieć że nawet Ci z max lvl mogą lamić a mają max lvl bo dużo grają.Znajomość mapy i broni/dodatków daje dużą przewagę ale to da się obczaić w kilka/kilkanaście rundek.Jak ktoś uważa że za szybko ginie bo zabijają go ludzie z większym doświadczeniem/lvl w grze to może czas zmienić strategię? Później wyskakiwać,lądować w innych rejonach,podnosić inną broń,mniej lub bardziej szarżować

Wiadomość 4 z 6 (920 wyświetleń)

Dot.: Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

★★ Novice

Dokładnie, mam już 300 zabitych za sobą ale jestem nadal mega noobem. Pro gracze psują mi zabawę, chciałbym grać z graczami na swoim poziomie. 

Wiadomość 5 z 6 (809 wyświetleń)

Dot.: Rangi w Apex Legends. Weterani vs słabi gracze

★★★★★ Newbie
"A co w przypadku gdy ktoś ma dobrego skilla i zaczyna rozgrywkę?" Taka osoba szybko awansuje i nie spotkasz jej już na swojej drodze. Gorzej jak losuje Ciebie co rundę z pro graczami bo nie ma żadnego sortowania.
Wiadomość 6 z 6 (751 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem