Pytanie odnośnie Gamepada

autor: Irsapel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pytanie odnośnie Gamepada

★ Apprentice

Siema mam pytanie czy Pad NATEC GAMEPAD GENESIS P65 do PS3/PC będzie kompatybilny z Fifą 18. mam Komputer Stacjonarny System Windows 10. i nwm czy będzie działał . prosiłbym o jakieś informacje czy przedstawiony pad będzie kompatybilny z Fifą  18 i będę mógł normalnie grać. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 9 (4 098 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

Hej.

Aktualnie jedynymi kompatybilnymi oraz polecanymi kontrolerami do gry z serii Fifa są kontrolery od Xbox 360 oraz Xbox One. Związane jest to z tym, że działają one bezpośrednio z systemem Windows bez dodatkowych sterowników czy programów.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (4 789 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

Hej.

Aktualnie jedynymi kompatybilnymi oraz polecanymi kontrolerami do gry z serii Fifa są kontrolery od Xbox 360 oraz Xbox One. Związane jest to z tym, że działają one bezpośrednio z systemem Windows bez dodatkowych sterowników czy programów.

Wiadomość 2 z 9 (4 790 wyświetleń)

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

★ Apprentice

No niezbyt odpowiedziałeś mi na pytanie. chodzi mi o to czy na moim komputerze będzie działał Pad jaki opisałem i czy go np rozpozna. bo jakieś wysokich wymagań to ja nie mam poza tymi by komputer mi ten pad rozpoznał i dało się na nim grać. to jak możesz na to pytanie odpowiedzieć?

Wiadomość 3 z 9 (4 083 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

No dobrze, nie odpowiedziałem bezpośrednio. Jedynymi kontrolerami w pełni wspieranymi są kontrolery od konsol Xbox 360 i Xbox One. Inne, w tym ten wymieniony przez Ciebie nie są wspierane. Oznacza to, że wszystkie jego funkcje mogą nie działać prawidłowo.

Wiadomość 4 z 9 (4 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

★ Apprentice

Okej a wiesz jakie funkcje mogą nie działać prawidłowo i czy wgl dam radę na nim grać? bo trochę mnie niepokoi fakt ze może być problem.

Wiadomość 5 z 9 (4 077 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

Prawdopodobnie standardowe ustawienie przycisków może być pomieszane. Najgorsze oraz najbardziej prawdopodobne może być jednak nie działająca prawa gałka analogowa co powoduje brak możliwości robienie zwodów, bronienia karnych.

Wiadomość 6 z 9 (4 071 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

★ Apprentice

a da się zrobić coś by jak najlepiej dało się grać bo jak wydam kasę na coś co nie działa to problem będzie xD. jest to pad w opisie pod PC i PS4/ jakoś więc chyba powinno być okej ale wolę się jednak upewnić.

Wiadomość 7 z 9 (4 053 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

Zawsze możesz spróbować uruchomić emulator kontrolera od xboxa 360 i w nim skonfigurować sterowanie. To rozwiązanie nie jest jednak w żaden sposób wspierane więc także nie ma pewności, że zadziała.

Jedynym pewnym rozwiązaniem jest zakup kontrolera od Xbox 360 lub Xbox One. Myślę, że gdy raz taki kontroler kupisz to nie pożałujesz. Standard smile

Wiadomość 8 z 9 (4 045 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie odnośnie Gamepada

★★★ Novice

Co do padów typu Genesis, mam 4 pady (Gamepad Natec Genesis PV58) po podłączeniu 2 padów żeby zagrać ze znajomym, pady podczas meczu wariowały wszystkie kontrolki migały na danym padzie a nim samym nie dało sie w tedy ruszyć dopiero po 3-4 sekundach normalnie działał, oczywiście nie cały czas to się działo, zdarzało się że podczas meczu kilka razy a zaś w 2-3 kolejnych meczach ani razu nie jestem przekonanych do tych padów , oczywiście jak grałem sam mając podpiętego 1 pada wszystko chodziło.

 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 9 z 9 (4 027 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA