Pytanie dotyczące języka w grze NFS Payback.

autor: TwisteR7PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pytanie dotyczące języka w grze NFS Payback.

★★ Novice

Witam, złożyłem zamówienie gry w wersji deluxe. Jedyne moje pytanie dotyczy języka w grze a dokładnie dialogów. Wiem, że będzie dubbing do tej gry ale chciałbym również pograć z angielskimi dialogami, czy będą one dostępne czy tylko język polski?

Wiadomość 1 z 4 (1 399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pytanie dotyczące języka w grze NFS Payback.

Community Manager (retired)

@TwisteR7PL Witaj!

 

Na chwilę obecną nie mamy informacji, czy będzie zaplanowany opcjonalny język EN (audio) w przypadku gry w wersji PC sprzedawanej w naszym kraju. Opis produktu na chwilę obecną wskazuje tylko lokalizację w języku polskim (regionalizacja), lecz do premiery gry jeszcze trochę czasu zostało, więc jeśli dowiemy się czegoś dodatkowego w tej kwestii damy znać na forum!

 

Pozdrawiam! Game controller

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (2 353 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pytanie dotyczące języka w grze NFS Payback.

Community Manager (retired)

@TwisteR7PL Witaj!

 

Na chwilę obecną nie mamy informacji, czy będzie zaplanowany opcjonalny język EN (audio) w przypadku gry w wersji PC sprzedawanej w naszym kraju. Opis produktu na chwilę obecną wskazuje tylko lokalizację w języku polskim (regionalizacja), lecz do premiery gry jeszcze trochę czasu zostało, więc jeśli dowiemy się czegoś dodatkowego w tej kwestii damy znać na forum!

 

Pozdrawiam! Game controller

Wiadomość 2 z 4 (2 354 wyświetleń)

Dot.: Pytanie dotyczące języka w grze NFS Payback.

★★ Novice

Wiadomo coś na ten temat?

Wiadomość 3 z 4 (1 318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie dotyczące języka w grze NFS Payback.

★★★ Newbie

Witam a ja mam taki problem:
Dostałem od swojej cioci która mieszka w Anglii przed chwilą kod na nfs'a 
z okazji urodzin.
No to co dodałem kod do biblioteki, i w momencie instalacji nie było do wyboru polskiego języka.
Czy istnieje jakaś szansa by to zmienić nawet i za dopłatą 

Wiadomość 4 z 4 (1 210 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem