Dot.: Pytanie dotyczące instalacji

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pytanie dotyczące instalacji

★★★★★ Newbie
Witam
Mam zamiar kupić battlefield 1 rewolucja na origin.
Posiadam jednak płyty do battlefield 1 wersji podstawowej. Pytanie więc czy uda mi się zainstalować grę z płyt oraz czy będę mógł wybrać jakie dodatki chcę pobrać z internetu, a które nie?
Wiadomość 1 z 3 (477 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pytanie dotyczące instalacji

Community Manager

Hej @DaZZ_PL

 

Przeniosłem Twój post na Battlefield 1 - Informacje o grze Standard smile 

 

Jeżeli zainstalujesz grę z płyt, niezbędne będzie jeszcze pobranie aktualizacji, będzie to kilka dodatkowych gigabajtów. Jeśli chodzi dodatki, to Battlefield 1 działa w trochę inny sposób niż jego poprzednik. 

 

Twoja gra posiada już pliki związane z dodatkami i mając wersję Rewolucja instalujesz grę podstawową z wszystkimi dodatkami od razu. W Battlefield 4, trzeba było je dodatkowo pobierać i istniała możliwość pominięcia dodatków. 

 

Rozwiązanie w Battlefield 1 zostało, zaimplementowane ze względu na to, że okresowo włączana jest "wersja próbna premium", która skierowana jest do graczy posiadających podstawową wersję gry, bez premium. Jeżeli otrzymają zaproszenie od gracza posiadającego premium, będą mogli grać na nowych mapach. Wiąże się to jednak z tym, że na mapach z dodatków nie będzie naliczane PD (będzie naliczane w tle i przypisane do konta, jeżeli pojawi się na nim premium), oraz nie będzie można odblokować broni z dodatków. 

 

Mam nadzieję, że to wyjaśnia wszystko Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (688 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pytanie dotyczące instalacji

@DaZZ_PL

 

Witam

 

Tak możesz zainstalować grę z płyt lub pobrać,jeśli chodzi o dodatki to będziesz mógł wybrać które chcesz a które nie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie dotyczące instalacji

Community Manager

Hej @DaZZ_PL

 

Przeniosłem Twój post na Battlefield 1 - Informacje o grze Standard smile 

 

Jeżeli zainstalujesz grę z płyt, niezbędne będzie jeszcze pobranie aktualizacji, będzie to kilka dodatkowych gigabajtów. Jeśli chodzi dodatki, to Battlefield 1 działa w trochę inny sposób niż jego poprzednik. 

 

Twoja gra posiada już pliki związane z dodatkami i mając wersję Rewolucja instalujesz grę podstawową z wszystkimi dodatkami od razu. W Battlefield 4, trzeba było je dodatkowo pobierać i istniała możliwość pominięcia dodatków. 

 

Rozwiązanie w Battlefield 1 zostało, zaimplementowane ze względu na to, że okresowo włączana jest "wersja próbna premium", która skierowana jest do graczy posiadających podstawową wersję gry, bez premium. Jeżeli otrzymają zaproszenie od gracza posiadającego premium, będą mogli grać na nowych mapach. Wiąże się to jednak z tym, że na mapach z dodatków nie będzie naliczane PD (będzie naliczane w tle i przypisane do konta, jeżeli pojawi się na nim premium), oraz nie będzie można odblokować broni z dodatków. 

 

Mam nadzieję, że to wyjaśnia wszystko Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (689 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem