Przywrócicie możliwość podbijania się na balonach

autor: Albi23Bat
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Przywrócicie możliwość podbijania się na balonach

★★★ Novice

witam, jest prośba od graczy apexa (jak popierasz przywrócenie mechaniki balonów to dołącz się) otóż ja wraz z kolegami oraz parunastoma streamerami których oglądaliśmy, bardzo lubiliśmy możliwość latania na balonach na wiele większe dystanse za pomocą podbijania się na locie swobodnym, nikomu to nie szkodziło, każdy to lubił oraz pomagało gdy hot-zone był na drugim końcu mapy od miejsca zrzutu. Z mojego punktu widzenia, było to coś jak bunnyhop w cs-ie, coś czego trzeba się nauczyć, i dopiero wtedy dasz rade z tego korzystać. Przyznam, mechanika tego nie była skomplikowana więc wnioskuje o przywrócenie lub zrobienie czegoś podobnego dla graczy bardziej doświadczonych, z mojego doświadczenia, nie przeszkadzało to nikomu, a wręcz urozmaicało gameplay. (Jeśli decyzja o usunięciu tego zapadła na stałe, czy mogę dostać wytłumaczenie dlaczego nie chcecie dodać easteregga czy mechaniki dla osób które faktycznie umieją grać? )

Wiadomość 1 z 2 (349 wyświetleń)

Dot.: Przywrócicie możliwość podbijania się na balonach

★★ Apprentice
Dana metoda nie była nigdy planowana i była jedynie exploitem i bugiem który postanowiono usunąć, sam exploit owszem przeszkadzał graczom oraz potrafił psuć rozgyrwkę ponieważ pozwalał na nieskończone latanie. Osoby które faktycznie umieją grać nie potrzebują exploitów aby czerpać przyjemność z gry.
Wiadomość 2 z 2 (321 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem