Propozycja nowej legendy do apex legends

autor: Pano-Pablo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Propozycja nowej legendy do apex legends

★★★ Newbie

Nie wiem jak to działa więc nie wiem nawet czy ktoś to zobaczy ale: ostatnio miałem sen śniła mi się nowa legenda do apex naprawdę super sen miałem kilka razy sny kture przewidziały nie dokładnie ale przewidziały przyszłość (mam nadzieję że to jeden z tych snów) śniło mi się że life line i octana zostali otoczeni przez tropicieli i pająki wtedy przez okno za nimi wylatują i uderzają ich po kolei 2 noże po czym pojawiają się obok nowej legendy nowa legenda wytrapia przeciwników wspinają się po skarpie ale jest za wysoka więc nowa legenda zuca jeden nuż pod swoje nogi a drugi na szczyt skarpy i otwiera portal. Czyli po tym śnie wymyśliłem nową legendę:

pasywna umiejętność- coś w stylu pasywnej umiejętności blood hound

Umiejętność taktyczna- zucanie noża we wroga lub sojusznika i teleportowanie go obok gracza grającego nową legendą

Umiejętność specjalna- zucanie noża sobie pod nogi i drugiego w taki sposób jak ash przecina zeczywistosc zucic nóż w przeciwnika i teleportować go w miejsce gdzie był zucony pierwszy nuż lub w przypadku zucenia w ścianę lub ziemię wytworzy portal jak wraith

Imię legendy brak pomysłu. osbowosc legendy- coś pomiędzy crypto, ash a seerem. Wygląd legendy- cos w stylu pomiędzy crypto, mirage a wraith. 

Wiadomość 1 z 2 (1 176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Propozycja nowej legendy do apex legends

Community Manager

Hej @Pano-Pablo 

 

Dzięki za podzielenie się z nami Twoim pomysłem! 

Wiadomość 2 z 2 (1 151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem