Dot.: Propozycja dla EA

autor: albercik333
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Propozycja dla EA

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam,czy moge poprosić o link do jakiegoś tematu,żebym mógł dać EA wskazówki dotyczące fify? Niestety,ale sam nie mogę znaleźć .

Wiadomość 1 z 8 (819 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Propozycja dla EA

@YTPomian

 

Witaj 

 

Możesz  napisać tutaj a ja je przekaże.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 8 (812 wyświetleń)

Dot.: Propozycja dla EA

★★★ Novice
Czy EA wpadnie kiedyś na ciekawy pomysł i założy opcje,żeby reportować ludzi,którzy grają PERFIDNIE na czas. Wczoraj grałem 3 mecze pod rząd w fc i niestety,ale 3 typów grało na czas,podając do bramkarza itd. Nie dość,że tracę kondycję,bo muszę dobiec do jego bramki,żeby podał tą piłkę,to tracę niepotrzebnie nerwy na grę,a chyba wszystkim chodzi o to,żeby gracz czuł się w grze jak najlepiej?
Wiadomość 3 z 8 (804 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Propozycja dla EA

★ Apprentice
Nie wpadną bo to jest ciemnogród, nigdy nie wprowadzą do gry systemu reportowania - masz od tego origin, albo xbox one, albo ps4 które i tak nie reagują na nic Standard smile
Wiadomość 4 z 8 (794 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Propozycja dla EA

★ Apprentice
Nie umiesz przejąć piłki/pressować? Gra na czas jest też w prawdziwej piłce więc skoro nie umiesz grać to może powinieneś odpuścić? (pewnie przegrywałeś stąd Twoje rozgoryczenie).
Wiadomość 5 z 8 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Propozycja dla EA

★★★ Novice
Ziomek.. szkoda odpowiadać na Twój komentarz,ale ktoś musi ;/ Widocznie NIGDY nie spotkałeś takich graczy (zazdroszczę). Następnym razem zastanów się 3 razy za nim coś napiszesz. Nie odpowiadaj na mój komentarz,bo już uśmiałem się do Twojego obecnego Standard smile
Wiadomość 6 z 8 (770 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Propozycja dla EA

★★ Novice

Ty sobie jaja robisz? Nie potrafisz sobie poradzić z typkiem który gra na czas? Dajesz na krzyżyku w dół i tam chyba w prawo dawało się na pressing zespołowy. Nie ma bata żeby się typ nie pomylił jak będzie od bramkarza wybijał piłkę w przód. Jeśli już nawet jakimś cudem wygra główkę to staraj się przewidzieć gdzie on to poda a 90% graczy podaje ją tam gdzie w teorii najłatwiej będzie ją po główce przejąć i odegrać.

 

Tyle w temacie.

Wiadomość 7 z 8 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Propozycja dla EA

★★★ Newbie
@MattiuDefo Czy mógłbyś przekazać moją wiadomość ?
Wiadomość 8 z 8 (666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA