Progracze vs gracze

autor: skuter194
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Progracze vs gracze

★★★ Novice
A moje pytanie brzmi nastepujaco:
Dlaczego nie mamy szans na sukces? Przyklad z mojego ostatniego meczu przeciwnik rzadcy pilkarze lecz tylko zloci w moim skladzie wiekszosc zawodnikow z druzyny tygodnia ktorzy atrybutami bija na glowe zawodnikow przeciwnika a podczas meczu zawodnicy przeciwnika tak jakby dostali kart treningu zlotych na wszystkie cechy + 10 lewandowski czy vidal przepychany przez zawodnikow z nizszej polki boateng nie daje rady mertemsowi czy dybali pod wzgledem fizycznym szybkosciowo bruma czy aubemayang wymieka przy obroncach z szybkoscia na poziomie 75. Dybala strzaly z 30 metrow wchodza jakby bramkarza nie bylo (neuer w moim skladzie) a lewy czy aubameyang uniform z 20 metrow broni bramkarz z overalem 82. Ja sie pytam dlaczego ?
Wiadomość 1 z 3 (182 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Progracze vs gracze

★★★★ Novice
Cześć, zaczne od tego,że nie zlicze filmów obejrzanych na yt : taktyk,ustawienie jak bronić jak atakować itd...Rozegranych meczy mam ponad 600.Squad BattlesMoja pozycja to złoto 2 gra toczy się o złoto 1 więc spokojnie brakuje mi + - 3500 punktów czyli spokojnie 4 mecze za 1500 będe na plusie... ostatni mecz ovr gracza 82 mój 85 daje mecz klasy światowej (punkty 1500). Zaczynam gre, biegi zawodników komputera abym ja się kiedyś takich doczekał, podania miód malina, wykończenie palce lizac,dostaje 0:3 .Punkty na tą chwile 17630 złoto 1 19994, mecze do rozegrania 3. Więcej napisze jak zakończe 3 mecze.
Wiadomość 2 z 3 (145 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Progracze vs gracze

★★★★ Novice

Cześć,nie napisałem , ponieważ ilość słów na k. mogła by być większa od ilości wsystkich napisanych słów razem wziętych. W skrócie zabrakło punktów !!!

Wiadomość 3 z 3 (119 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA