Dot.: Problem z serwerami

autor: Kashal94
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z serwerami

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Wciąż to samo, lecz teraz kiedy wygrywam, to mecz pozostaje bez zmian, kiedy zostaje zakonczony przed czasem, a gdy przegrywam, to zostają mi odjęte punkty division rivals! BRAWO ZA ZNIECHĘCANIE GRACZY !

 

Wiadomość 1 z 3 (198 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z serwerami

★★ Novice

To jest śmieszne... powiedzmy ze straciłem bramkę przegrywam 0:1 elegancko 10 min meczu CYK komunikat bla bla bla na podstawie meczu sratatatata do menu porażka dziękuję do widzenia. Chyba ostatnia seria na którą wydałem tyle kasy. Chyba powinienem mieć jakiś walkower albo przynajmniej nie zaliczać meczu. mam bilans powiedzmy 50% /  50% ale na litość chyba z 30% meczy to strata połączenia. POZDRO 600V dzieciaku i panowie z EA.  

Wiadomość 2 z 3 (177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z serwerami

★★ Apprentice

W Fifa 18 w trybie Russia Cup gdy wyrzucało w meczu z powodu błędów to gra uznawała , że mecz się nie odbył (zabierało kontrakty zawodników , lecz mecz był na nowo do rozegrania).

Tutaj mogłoby być tak samo. Tak jak koledzy pisali a potem jest zmniejszony mnożnik monet nie z naszej winy.

Wiadomość 3 z 3 (172 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA