Dot.: Problem z postępem w grze Battlefront 2

autor: arkoler_kek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z postępem w grze Battlefront 2

★★ Newbie

Witam. Mam problem z postępem w grze. Nie mogę rozegrać trybów kariery np. myśliwce , bohaterowie - są po prostu chyba zablokowane. Kampania kończy mi się na inferno i nie chce puścić dalej. Kupiłem 5 kart do myśliwca i co z tego skoro nie mogę latać kariery tylko rozgrywki online są chwilowo odblokowane - bo mam 2 dni testowania play+. Po co jest postęp kamieni milowych-co to daje? Co daje ranga? Jak normalnie w to grać skoro na inferno mnie zatrzymało i tryby kariery są niedostępne.

 

Pozdro

Wiadomość 1 z 3 (419 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z postępem w grze Battlefront 2

Community Manager

Hej @bear77koala, Udało Ci się rozwiązać problem? Karty do myśliwca które kupiłeś, przeznaczone są tylko do rozgrywki online. Postęp kamieni milowych odblokowuje dodatkowe nagrody Standard smile Jeżeli problem nadal występuje prześlij nam zrzut ekranu który obrazuje Twój problem Standard smile 

 


@arkoler_kek usunąłem Twój komentarz z racji tego, że w żaden sposób nie odnosił się do pytania. 

Wiadomość 2 z 3 (376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z postępem w grze Battlefront 2

★ Novice

@EA_Kuba Czy jest to cenzura? Jest to otwarte forum i autor tego tematu powinien mieć możliwość usuwania postów. Moja wypowieź nie była wulgurna ani ofensywna. Dodatkowo twoja odpowiedź też nie ma nic wspólnego z postem ponieważ nie rozwiązałeś danego problemu, wręcz przeciwnie, kazałeś bear77koala wysłać dodatkowe informacje o problemie, o którym nie wypowiedziałeś się w pierwszej części odpowiedzi.Tongue outAngel

Wiadomość 3 z 3 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem