Dot.: Problem z brakiem jezyka polskiego w grze Battlefront 2

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z brakiem jezyka polskiego w grze Battlefront 2

★★★ Newbie

WItam, mieszkam w niemczech i kupiłem grę na origin co biorac na logike domyslnie jest ustawiony region europy/niemiec lecz ja przestawialem na originie ustawienia na polska wersje i preferowanie polskich w grach. Chciałem aby gra jak origin był po polsku lecz nie posiadam takiego jezyku, dlaczego i jak moge zmienic to? W originie mam wszystko po polsku i ustawiłem takze ze dostepny gry preferuje w jezyku polskim lecz mam do wyboru tylko niemiecki, angielski, francuski i chyba chinski. Aby gra mogla mi sprawiac w pelni frajde potrzebuje jednak jezyku ojczystego prosil bym o pomoc w tej sprawie,

Pozdrawiam serdecznie

Michał

Wiadomość 2 z 4 (559 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z brakiem jezyka polskiego w grze Battlefront 2

@Black_F0X_69

 

Witam

 

Niestety ale gry zakupione poza terenem Polski zazwyczaj nie posiadają języka polskiego. Wiąże się to z regionalizacją. Więcej o tej usłudze możesz przeczytać w TYM temacie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (708 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Battle front 2 zmiana jezyka z angielskiego na polski

★ Novice

Battle front 2 zmiana jezyka  z angielskiego na polski  czy sie da kupiłem wersje angielska czy mogę zmienić albo wgrać polska wersje 

Wiadomość 1 z 4 (540 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z brakiem jezyka polskiego w grze Battlefront 2

@Black_F0X_69

 

Witam

 

Niestety ale gry zakupione poza terenem Polski zazwyczaj nie posiadają języka polskiego. Wiąże się to z regionalizacją. Więcej o tej usłudze możesz przeczytać w TYM temacie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 4 (709 wyświetleń)

Dot.: Battle front 2 zmiana jezyka z angielskiego na polski

Community Manager (retired)

Cześć @adrianooows

 

Pozwoliłam sobie przenieść Twoje pytanie do tematu, w którym znajdziesz właściwą odpowiedź Wink

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 4 (503 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem