Dot.: Pressing w fut 20

autor: Bartut09
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pressing w fut 20

★★ Newbie

Witam , mam problem dotyczący pressing zawodników w fut 20. Pograłem trochę w wersję próbną dzięki "EA Access"  i moi zawodnicy nie chcą wywierać pressingu. Dobiegają do przeciwnika na około 2 metry przed i zaczynają kręcić się dookoła zamiast naciskać. Nie wiecie co może być problemem w ustawieniach ? .zmienić na obrona starym systemem ? .

Wiadomość 1 z 6 (1 395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pressing w fut 20

★★★ Newbie

Mam to samo! Pomocy

Wiadomość 2 z 6 (1 301 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pressing w fut 20

★★★ Newbie

Witam, mam ten sam problem. Zawodnicy trzymają się na dystans jakby się bali zaatakować. O co chodzi, czy można to zmienić w ustawieniach? Proszę o pomoc

Wiadomość 3 z 6 (1 262 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pressing w fut 20

★★★ Guide

Dokładnie to samo ... przeciwnicy ostro mnie atakują, a moi zawodnicy cofaja się i mimo ustawienia AGRESYWNY pressing ... jest LIPA.

Wiadomość 4 z 6 (1 203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pressing w fut 20

Community Manager

Opisana przez Was sytuacja związana jest ze zmianami w rozgrywce jakie zostały wprowadzone w FIFA 20. Szczegółową informację na ten temat (wraz z opisem pozostałych zmian znajdziecie tutaj, oraz na forum tutaj)

 

(...)

Kontrolowany odbiór: Przebudowany system premiujący ręczny odbiór poprzez dopilnowanie, żeby w zdecydowanej większości przypadków próba odbioru przynosiła jak największą korzyść dla drużyny. Obrońcy będą skuteczniej odzyskiwali posiadanie piłki poprzez wybicie jej w stronę kolegi drużyny, żeby móc od razu zacząć konstruować atak. Żeby dodatkowo nagrodzić ręczne sterowanie obroną ten system także minimalizuje występowanie przypadków, kiedy to napastnik pozostaje przy piłce pomimo udanego odbioru. Kładziemy większy nacisk na siłę obrońcy, a także poprawiliśmy animacje utraty równowagi związanej z próbą odbioru.

 

  • / B – Odbiór tradycyjny; / B [przytrzymaj] – Zdecydowany odbiór
  • Zmiana będzie mniej widoczna przy wślizgach, ponieważ te są wykonywane od razu po naciśnięciu przycisku.

(...)

 

 

Wiadomość 5 z 6 (1 194 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pressing w fut 20

★★★ Newbie
@EA_Kuba Czyli co mam zrobić? W jaki sposób grać w obronie? Moja drużyna jest w obronie totalnie pasywna.
Wiadomość 6 z 6 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA