Ponowny ban po włamie na konto?

autor: isek015
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ponowny ban po włamie na konto?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dzień dobry.

 

Gdzieś tak w okolicach S5/7 ktoś włamał mi się na konto robiąc 4tyś dmg na octanie i 20killi minęło już dużo czasu nie wiem czy używał cheatowow lub nie. I wtym moje pytanie czy po takim okresie ponad 8 miesięcy nadal mogę otrzymać bana? Czy mogę grać na koncie nie bojąc się tego ponieważ teraz gram dużo wydałem nie małą ilość pieniędzy oraz posiadam heirloom.

Oczywiście po wszystkim włączyłem weryfikację 2 etapową. 

Wiadomość 1 z 2 (737 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @isek015 

 

Blokada na konto, może zostać przyznana tylko wtedy jeśli na tym koncie zostanie wykryte naruszenie Umowy Użytkownika EA. Grając uczciwie i bez wspomagaczy, a ponadto dbając o bezpieczeństwo konta, możesz spać grać spokojnie Standard smile

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa Twojego konta EA, zawsze możesz skontaktować się z naszym centrum pomocy, aby upewnić się, że wszystko jest OK. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (686 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @isek015 

 

Blokada na konto, może zostać przyznana tylko wtedy jeśli na tym koncie zostanie wykryte naruszenie Umowy Użytkownika EA. Grając uczciwie i bez wspomagaczy, a ponadto dbając o bezpieczeństwo konta, możesz spać grać spokojnie Standard smile

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa Twojego konta EA, zawsze możesz skontaktować się z naszym centrum pomocy, aby upewnić się, że wszystko jest OK. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Wiadomość 2 z 2 (687 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem