Polskie napisy SWBF2

autor: Norbian35
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Polskie napisy SWBF2

★★★ Newbie

Mam wersje PC nie mam problemów z dubbing, gdyż jest on w języku Angielskim, ale denerwuje mnie to, że napisy też są w tym języku. Czy da się zmienić tylko napisy? Próbowałem zmienić, ale nie udało mi się. Czy to znaczy że muszę grać z angielskimi napisami? Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (1 446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polskie napisy SWBF2

[ Edytowane ]
★★ Guide

Kupując grę w Polsce masz tylko polski dubbing i tylko polskie napisy. Kupując grę za granicą masz angielską wersję językową i angielskie napisy i nie da się tego zmienić. Jest to związane z regionalizacją bo według EA Polska to to samo co Rosja i dlatego tylko my i oni mają blokadę językową na bf2 Standard smile. Pominę kwestię ceny gdzie Rosja na premierę za blokadę płaciła 130zł, a my jak normalny kraj z UE ponad 200zł Standard smile. Także Polska = troche Rosja + troche UE Standard smile

 

Nie pytaj mnie gdzie w tym logika i sens bo do dziś tego nie udało nam sie dowiedziećStandard smile

Wiadomość 2 z 4 (1 426 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polskie napisy SWBF2

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Tyle w temacie :D

 

Only money!!!

Wiadomość 3 z 4 (1 415 wyświetleń)

Dot.: Polskie napisy SWBF2

★★★★ Novice

Głosować portfelem przy następnej okazji za takie traktowanie!
Niech dostaną od nas po kieszeni, to może zmądrzeją.

Wiadomość 4 z 4 (1 344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem