Pełna polska obsada wersji dubbingowej NFS Payback

autor: miuosh1993
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pełna polska obsada wersji dubbingowej NFS Payback

★ Novice

Witam. Chciałbym uzyskać informację dotyczącej pełnej polskiej obsady dubbingowej. Bardzo mnie ciekawi jaki aktor użyczył głosu Tylera, Jess, Mac'a i innych. 

Wiadomość 1 z 6 (849 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pełna polska obsada wersji dubbingowej NFS Payback

Community Manager (retired)

@miuosh1993 Witaj!

 

Co do polskiej obsady, zachęcam Cię do obejrzenia poniższego materiału Standard smile

 

Spoiler
;

 

 

Wiadomość 2 z 6 (828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pełna polska obsada wersji dubbingowej NFS Payback

★ Novice

Oglądałem to już parokrotnie wcześniej przed premierą gry, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że tylko ta trójka miała przyjemność dubbingować w tej grze. Na pewno byli jacyś inni mniej znani aktorzy, o których nie mam zielonego pojęcia kto i kogo grał Wink 

Wiadomość 3 z 6 (822 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pełna polska obsada wersji dubbingowej NFS Payback

Community Manager (retired)
Zawsze możesz sprawdzić kredyty gry (Menu główne) w poszukiwaniu na liście pełnej obsady, łącznie z aktorami z powyższego filmiku Wink
Wiadomość 4 z 6 (816 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pełna polska obsada wersji dubbingowej NFS Payback

★ Novice

Właśnie kurcze nie mam oryginalnej płyty z grą, a druga sprawa jest taka, że mam za słabego kompa i mi ta gra nie pójdzie na 10-letnim kompie :/

Mam nadzieję, że ktoś postara się wstawić obraz płyty, bo od miesiąca ponad od czasu premiery gry nie ma żadnej wstawki obrazu, mimo że jest crack. 

Wiadomość 5 z 6 (813 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pełna polska obsada wersji dubbingowej NFS Payback

★ Novice
No to się dowiedziałem... :P
Wiadomość 6 z 6 (775 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem