Dot.: Paczki

autor: 19olo23
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam, 

Mam konto origin od 30.06.2013 roku. Wczesniej gralem w FIFA 11. Moje konto ma nie całe 6 lat i mój problem dotyczy gry FIFA 19. Chodzi dokładnie o paczki. We wrześniu trafilem Aubameyanga za 300 tyś. Od tamtego momentu nie trafiłem dosłownie nic. Nawet zawodnika za 100 tyś. Przypominam że grałem w Fife 11, 13, 15, 16, world, 19 oraz Simcity. Nie wymagam dużo lecz chciałbym zostać doceniony za to że jestem dość starym graczem i dość dużo wydalem na fifa points lub chociaz na same te gry. Można sprawdzić nawet że nie kłamie. Chciałbym trafić coś w końcu z czego będę zadowolony i mógłbym zrobić porządny skład i cieszyć się grą.

 

arts881

Wiadomość 1 z 3 (206 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki

Community Manager (retired)

@arts881 Witaj!

 

Na wstępie cieszy nas fakt, że tak długo jesteś z serią FIFA. Soccer ball Studio zawsze honoruje wieloletnich graczy tzw. paczkami powitalnymi w nowej edycji, jako wyraz podziękowania za oddanie serii. Co do jednak samej zawartości paczek, które otwierasz w grze jest ona strikte losowa i niestety mimo dobrych chęci, nie mamy na tą zawartość wpływu. Więcej o szansie znalezienia dobrego zawodnika, znajdziesz w oficjalnym artykule na naszej stronie

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia w paczkach! Star

 

 

Wiadomość 2 z 3 (181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki

★ Novice

Witam niestety musze sie podpisac pod tym co kolega tu napisal z paczkami, poniewaz, siostrzeczniec potrafi otworzyc paczki za 7,5 k i wygrac inforum Suarez.
Od pierwszego momentu kiedy zaczol grac z paczek leci manna, gosciu znudzil sie graniem i otwieraniem paczek bo leci mu wszystko i to w paczkach za 7,5k.
Ja z racji mam ten sam problem co kolega wyzej bo nic kompletnie nie leci, mimo czasu poswieconego, pieniedzy wydanych, jeszcze ostatniio moze powiedziec,
ze w paczkach byly banery lecz teraz od jakiegos czasu nawet tego nie widac.
Jakos nie chce mi sie wierzyc ze zawartosc paczek jest losowa, skoro innym graczom w paczce za 7,5 leca informy i gracze po 88 ocena a innym nic.

Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 3 (158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA