Paczki - ważność, zawartość

autor: bartoszko86
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Paczki - ważność, zawartość

★★★ Novice

Witam.

Kilka pytań odnośnie paczek w trybie FUT:

1. Czy nieotwarte paczki, które posiadam na koncie FUT 19 mają jakąś "datę ważności" po której znikają?

2. Czy paczki generują swoją zawartość w momencie ich otrzymania, czy otwarcia? Zrobiłem SBC w tygodniu #4 i otrzymałem paczkę, którą otwieram w tygodniu #7 - z drużyny którego tygodnia dostanę karty?

3. Czy są jakieś limity w ilości zgromadzonych nieotwartych paczek na koncie?

4.Podczas tygodnia "Road to the final" w sklepie ( zakładki promocyjne ) są dostępne paczki, które wyglądem nawiązywały do tego eventu ( Niebieskie z tematyką UCL ). Posiadały one szansę na trafienie piłkarzy OTW z UCL. W tym samym czasie w sklepie jak zawsze sprzedawane są zwykłe złote paczki. Nie posiadają one wyglądu nawiązującego tematyką do UCL. Czy w nich podczas evetu także możemy trafić graczy OTW z UCL?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Wiadomość 1 z 11 (1 120 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

★★★ Novice

W dobrym dziale wylądowało pytanie?

Wiadomość 2 z 11 (1 093 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

Hej,

1.Nie paczki nie znikają, nie mają daty ważności. Na podstawię poprzednich części mogę tylko wspomnieć o wyjątku, którym są paczki za zamówienie przedpremierowe, które nieotwarte zostają podmienione przez "nowe paczki" cotygodniowe.

2.Paczki generują swoją zawartość w momencie otwarcia to jest otrzymasz karty, które dostępne są w momencie jej otwarcia. Tutaj też kojarzę, że kiedyś w fifie występowały konkretne paczki, których zawartość pozostawała niezmienna od momentu ich otrzymania (miały chyba jednak one opis o tym informujący). Nawet jeśli jeszcze takie kiedyś wystąpią, przeważająca częścią z pewnością będą już wspomniane paczki generowane zawartość przy otwarciu.

3.Nie, nie ma limitów. Wielu graczy pisało przy różnych częściach gry, że ma kilkaset słabszych nieotwartych paczek więc nie ma się o co martwić.

4.Tutaj w tym momencie nie umiem na 100% odpowiedzieć na to pytanie. Jednak podczas takiego eventu, możesz nacisnąć na znaczek informacji w prawym górnym rogu tła paczki w sklepie, które pokaże Ci szanse na zdobycie konkretnych typów kart.

Bez tytułu.png

Wiadomość 3 z 11 (1 075 wyświetleń)

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

★★★★★ Novice

w paczkach po 125k taki badziew!!! thx..that's enough! $$$

Wiadomość 4 z 11 (1 059 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

★★★ Novice

Gromadzę paczki - niedługo będę otwierał i podzielę się spostrzeżeniami. Być może potwierdzą się z tym co napisał Revan.

Wiadomość 5 z 11 (898 wyświetleń)

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

@bartoszko86

Powodzenia w openingu! :D

Wiadomość 6 z 11 (890 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

★★★★★ Novice

Dla mnie to całe "niby" przeliczanie szans dostanie takiego i takiego zawodnika przez fifa jest.h... Warte tyle co tego otworzyłem to szkoda słów. Zresztą pokazuje to ta cała szajka tych you tub.. rów którzy są sponsorowani przez EA czy tam co i trafiają w pierwszej lepszej paczce bóg wie jakiego piłkarza i się chwała .  Cała ta fifa to jedno wielkie g.. Dopóki sam się nie dorobisz, to wpaczkach. G dostaniesz. Dziękuję. I olać paj... Z YouT. Pozdrawiam 

Wiadomość 7 z 11 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Paczki z budowania skl. Itp. To lipa.?

★★★★★ Novice

Jak to jest z tymi paczakmi? Po co dają jakieś wyzwania budowania składu o zawodnika TOTW skoro na 6 razy dostajesz tego samego i do tego najsłabsze? 75? Jak to jest z tym losowanie? szansę że coś takiego trafię jest jak 1 do 10.000 tys czy więcej .. Więc proszę wytłumaczyć dlaczego EA leci w. CH. .? Ja wiem  specjalnie bo jeśli nie kupisz paczki za kasę to nic tak naprawdę nie trafisz. A to że te pajace z YouTuba pokazują jak trafiają w 1 lepszej paczce bóg wie jakie cudo, to odrazu wiadomy że są sponsorowani przez producenta  tylko po to żeby kupywac jak najwięcej paczek. Dla mnie to zwykle walenie ludzi nie powiem w co. Bo szkoda słów.. Sam nie zarobisz i nie kupisz to g.. Dostaniesz w śmiesznych paczkach. Dziękuję 

Wiadomość 8 z 11 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

[ Edytowane ]

@syczacybombiarz

Spróbuj zajrzeć dokładniej w temat, na który się wypowiadasz. Wink Większość openingów kończy się słabymi trafami, to raczej logiczne, że szansa na trafienie naprawdę dobrej karty jest bardzo mała. Inaczej każdy gracz mógłby mieć już cały skład ikon.

Sam mogę to powiedzieć na swoim przykładzie. W całej mojej grze w Fifę 18, moim najlepszym trafem był Marcelo (ze złotej wymiany!), a w tym roku już szczęśliwie trafiłem kartę TOTW Mbappe wartą około 800k.

Ostatnio nawet przypadkowo natknąłem się na film jednego z youtuberów Fify, który sam tłumaczył, że praktycznie wszystkie Fifa Points na jego koncie były zakupione przez niego samego. Te wszechobecne sponsorowane Fifa pointy to raczej jakiś mit, gdzie na prawdę są one bardzo małym procentem.

 

EDIT:

Przeniosłem też tutaj Twój drugi post. Uważaj jednak na to co piszesz bo takie *** cenzurowanie wypowiedzi nie łagodzi sprawy. Każdy i tak wie co masz na myśli. Wink

Wiadomość 9 z 11 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczki - ważność, zawartość

★★★★★ Novice

Spoko dzięki za  odp.niestety to  co piszesz nie jest prawdą w 100% ale ok dla mnie pajece z YouTube będą sponsorowani i dzięki. A pisze to co EA robi z tepimi ludźmi żeby wydać kasę  

Wiadomość 10 z 11 (708 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA