Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PIŁKARZE Z PACZEK

★★★★★ Newbie

Witam. Proszę mi wyjaśnić sens gry, która jest całkowicie antyrozrywkowa przez granie z osobami, które nie mają pojęcia o jakimkolwiek graniu lecz mają drużyny za 5 milionów. Po co wydawać pieniądze z gry jak i realne na różne paczki z których nic nie jest w stanie wypaść z racji dodatkowego bilansu. Robienie sbc, które nie jest tanie. Na początku gry z jakiejkolwiek paczki wylatywali mi fajni zawodnicy, aż do momentu gdy zacząłem ogarniać fife i przyzwyczajać się do każdej aktualizacji i prowadzenia  bilansu zagranych spotkań. W fife ultimate zacząłem grać pierwszy raz mimo iż w fife gram od małego i musze stwierdzić, że to zniechęca i podejrzewam że nie tylko mnie. Prosiłbym o odpowiedź.

Wiadomość 1 z 4 (261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

Jakiej odpowiedzi dokładnie oczekujesz?

Gdy trafiasz na osobę z tak jak napisałeś składem za 5 milionów, które nie mają pojęcia o rozgrywce, ich pokonanie w takim razie nie powinno być problemem. Oprócz dobrego składu potrzebne są tez umiejętności. Wink

Co do paczek to jakikolwiek bilans nie ma znaczenia w trafach. Dokładne szanse na trafienie zawodników z konkretnej serii lub o konkretnym overallu można zobaczyć po naciśnięciu ikonki "i" na web appie lub konkretnego przycisku na konsoli, PC. Reszta to już tylko Twoje szczęście.

 

 

Wiadomość 2 z 4 (240 wyświetleń)

Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

★★ Novice
@ Up - to jak wytłumaczysz to że skład z oceną ogólną 190+ (90 oc + 100 zgrania) sam się z automatu broni a ty musisz się mega natrudzić próbując zablokować jakiekolwiek podanie nie mówiąc już o wrzutkach w twoje pole karne gdzie jak nie masz ikony campbella bądź cannavaro to ZAPOMNIJ o tym żeby obrona sama zareagowała podczas tego gdy ty próbujesz zablokować dośrodkowanie.

To jest tylko 1 przykład a jest ich więcej.
Wiadomość 3 z 4 (215 wyświetleń)

Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

★★★★★ Newbie

Owszem, potrzebne są umiejętności, ale np. przy wyskoku do główki kto ją wygra? Ikona czy światowej klasy obrońca czy zwykly zawodnik z druzyny "biedniejszej". Nie wierzę w to szczęście z paczek. Bardziej chodzi o to, że gra jest zbyt malo sprawiedliwa. Przyklad: Osoba, która gra, stara sie, widac postępy w jej grze chocby nawet przez dodatni bilans online nie licze tego squad battles, wyniki w fut champions czy wygra drafta... losuje paczki i wypada z nich za przeproszeniem *. Drugi gracz, który nic nie robi w celu lepszej gry dostaje nagradzany zawonikami z wyzszej półki (a po co mu oni skoro nie gra zbyt czesto?) Zgadzam się że nie ma problemu z wygraniem meczu z przeciwnikiem nie umiejącym grac a ma sklad za 5mln, ale radość z trafienia fajnego zawonika i ulepszania drużyny, o to chodzi chyba prawda?

Wiadomość 4 z 4 (202 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA