Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PIŁKARZE Z PACZEK

★★★★ Novice

Witam. Proszę mi wyjaśnić sens gry, która jest całkowicie antyrozrywkowa przez granie z osobami, które nie mają pojęcia o jakimkolwiek graniu lecz mają drużyny za 5 milionów. Po co wydawać pieniądze z gry jak i realne na różne paczki z których nic nie jest w stanie wypaść z racji dodatkowego bilansu. Robienie sbc, które nie jest tanie. Na początku gry z jakiejkolwiek paczki wylatywali mi fajni zawodnicy, aż do momentu gdy zacząłem ogarniać fife i przyzwyczajać się do każdej aktualizacji i prowadzenia  bilansu zagranych spotkań. W fife ultimate zacząłem grać pierwszy raz mimo iż w fife gram od małego i musze stwierdzić, że to zniechęca i podejrzewam że nie tylko mnie. Prosiłbym o odpowiedź.

Wiadomość 1 z 4 (155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

Jakiej odpowiedzi dokładnie oczekujesz?

Gdy trafiasz na osobę z tak jak napisałeś składem za 5 milionów, które nie mają pojęcia o rozgrywce, ich pokonanie w takim razie nie powinno być problemem. Oprócz dobrego składu potrzebne są tez umiejętności. Wink

Co do paczek to jakikolwiek bilans nie ma znaczenia w trafach. Dokładne szanse na trafienie zawodników z konkretnej serii lub o konkretnym overallu można zobaczyć po naciśnięciu ikonki "i" na web appie lub konkretnego przycisku na konsoli, PC. Reszta to już tylko Twoje szczęście.

 

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

Wiadomość 2 z 4 (137 wyświetleń)

Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

★★★★ Novice
@ Up - to jak wytłumaczysz to że skład z oceną ogólną 190+ (90 oc + 100 zgrania) sam się z automatu broni a ty musisz się mega natrudzić próbując zablokować jakiekolwiek podanie nie mówiąc już o wrzutkach w twoje pole karne gdzie jak nie masz ikony campbella bądź cannavaro to ZAPOMNIJ o tym żeby obrona sama zareagowała podczas tego gdy ty próbujesz zablokować dośrodkowanie.

To jest tylko 1 przykład a jest ich więcej.
Wiadomość 3 z 4 (112 wyświetleń)

Dot.: PIŁKARZE Z PACZEK

★★★★ Novice

Owszem, potrzebne są umiejętności, ale np. przy wyskoku do główki kto ją wygra? Ikona czy światowej klasy obrońca czy zwykly zawodnik z druzyny "biedniejszej". Nie wierzę w to szczęście z paczek. Bardziej chodzi o to, że gra jest zbyt malo sprawiedliwa. Przyklad: Osoba, która gra, stara sie, widac postępy w jej grze chocby nawet przez dodatni bilans online nie licze tego squad battles, wyniki w fut champions czy wygra drafta... losuje paczki i wypada z nich za przeproszeniem *. Drugi gracz, który nic nie robi w celu lepszej gry dostaje nagradzany zawonikami z wyzszej półki (a po co mu oni skoro nie gra zbyt czesto?) Zgadzam się że nie ma problemu z wygraniem meczu z przeciwnikiem nie umiejącym grac a ma sklad za 5mln, ale radość z trafienia fajnego zawonika i ulepszania drużyny, o to chodzi chyba prawda?

Wiadomość 4 z 4 (99 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA

fifa-20-promo-splash-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem