Oszuści w grze

autor: Cyrtafix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Oszuści w grze

★★★★★ Guide

Hej,

 

czy ktoś z pracowników EA Polska jest mi w stanie odpowiedzieć jak wygląda proces weryfikacji konta osoby która oszukuje w grze? Nie będe ukrywał, ze dokonałem gdzieś 3 dni temu zgłoszenia i znów ten sam osobnik się pojawił.

Z góry dziękuję za odpowiedź Standard smile.

Wiadomość 1 z 35 (2 247 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Oszuści w grze

★★★★★ Guide

Z tego co widzę osoby które zgłaszam są już banowane Standard smile. Więc nie jest źle. Ciekawiło mi jak wygląda ten cały proces od przyjęcia zgłoszenia.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 35 (1 873 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Oszuści w grze

★★★★★ Guide

Z tego co widzę osoby które zgłaszam są już banowane Standard smile. Więc nie jest źle. Ciekawiło mi jak wygląda ten cały proces od przyjęcia zgłoszenia.

Wiadomość 2 z 35 (1 874 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

EA Staff

Hej @Cyrtafix

 

Ktoś jednak odpowie... 😉 Przepraszam, że po tak długim czasie.

 

Oszuści zakłócają doświadczenie gry i przyjemność płynącą z rozgrywki dla uczciwych graczy. Dlatego jest dla nas niezmiernie ważne, żeby zapewnić każdemu uczciwą rywalizację w grach.

 

Informacje odnośnie wykroczeń, sankcji i śledztw dotyczących domniemanych oszustów nie są dostępne publicznie. Oficjalne info i dostępne materiały dotyczące tego zagadnienia znajdziesz na tej stronie. Mogę tylko dodać, że tego rodzaju zgłoszeniami zawsze zajmuje się Dział Warunków Świadczonych Usług. 

 

Cieszę się, że widoczne dla Ciebie są efekty naszych starań w tej kwestii. Życzę Ci satysfakcjonującej rozgrywki. 🙌

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 35 (1 861 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★★★★★ Guide

Nagrywam i zgłaszam wszystkim. Widzę efekt. Interesowało mnie jak to wygląda ale jak jest tajne przez poufne to można zamykać wątek Standard smile.

Wiadomość 4 z 35 (1 838 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★ Guide
@Cyrtafix Skąd wiesz, że są banowane?
Wiadomość 5 z 35 (1 793 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★★ Guide

też jestem ciekawy i nie wiem dlaczego problem został zaliczony jako rozwiązany

Wiadomość 6 z 35 (1 773 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Oszuści w grze

★ Guide
@kot19732 Nie drąż. Na poprzednim forum kilka razy miałem już 24-godzinne bany za drążenie tematu zerowego zainteresowania cheaterami.
Wiadomość 7 z 35 (1 759 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Oszuści w grze

★★★★★ Guide

Uznałem odpowiedź za rozwiązanie. Osoby które zgłaszam po jakimś czasie sprawdzam na trackerze oraz na moim koncie wpadają informacje nt moich zgłoszeń

Wiadomość 8 z 35 (1 755 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★ Guide
@Cyrtafix Na którym koncie? Sporo nagrywałem, zgłaszałem i wysyłałem do EA, ale co tam się dalej działo to nie wiem.
Wiadomość 9 z 35 (1 752 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Oszuści w grze

★★ Guide

Cyrtafix sam pruszyłeś temat daj się wypowiedzieć komuś z firmy a nie od razu rozwiązujesz problem z tego co zauważyłem paru cheaerów dalej śmiga mimo że poszły zgłoszenia

Wiadomość 10 z 35 (1 731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem