Dot.: Origin Access BF2

autor: QuantinumPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Origin Access BF2

★ Apprentice

Witam,

 

Mam proste pytanie. Z racji tego, że w ramach Origin Access udostępniono na PC wersje trail/próbną, skorzystałem z okazji i zacząłem ją pobierać (mam skromne łącze ;p). I teraz pytanie, czy jak ją pobiorę i pogram te 10 godzin to 17 będę musiał od nowa ssać te 55gb? Czy wystarczy, że podmienię pliki? Albo zrobić tak, że poczekam do jutra, odpalę pobieranie przedpremierowe i czy takim sposobem też dostanę te 10 godzin?

Wiadomość 1 z 6 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Origin Access BF2

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

To widocznie coś Musiałeś namieszać przy plikach po tak być nie powinno.

 

A gdyby jednak komuś też coś się stało podaje procedurę kopiowania :D

-Zmieniamy nazwę folderu z plikami np. dodając literę "Mass Effect Andromeda[a]"

-Później dajemy pobierz grę czekamy chwilę aż przemieli i zacznie pobierać.

-Wstrzymujemy pobieranie.

-Usuwamy ten pusty folder który stworzył origin i zmieniamy nazwę folderu kopi na normalną "Mass Effect Andromeda"

-Wznawiamy pobieranie i po pewnym czasie program powinien sprawdzić pliki i wyświetlić, że gra jest pobrana lub pobrać pliki które stwierdzi, ze mu brakuje np. jakiś język.

 

I to tyle. Działa z każdą grą z origina.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (537 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Origin Access BF2

Witaj

 

Czas 10h liczy się dopiero od momentu odpalenia gry. ( możesz grać np przez 5 dni po 2h albo dowolnie ile masz czasu Standard smile) Z tego co się orientuję trial nie pokrywa się  z pełną wersją gry i trzeba będzie na nowo pobierać.

Wiadomość 2 z 6 (361 wyświetleń)

Dot.: Origin Access BF2

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Czyli lipa i trochę to kulawe skoro gra tyle waży fajnie by było gdyby jednak pliki przechodziły na pełną wersję. Będę musiał to w takim razie olać i pobrać od jutra, a trail odpuszczę ;( A może przechodzą tylko polska wersja jest upośledzona przez lokalizacje?

Wiadomość 3 z 6 (359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin Access BF2

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

@SylwesterSpalony

To się kolego trochę słabo orientujesz bo po premierze trial/pełna wersja się "zjeżdżają". Tak było z Andromedą, Bf1 więc raczej się z SW nie zmieni. A nawet jeżeli to podmiana plików w origin to bajka.

 

 

 Polska wersja jest upośledzona w obydwu przypadkach. Jak nie masz klucza "Worldwide" to obejdzie się bez komplikacji.

Wiadomość 4 z 6 (355 wyświetleń)

Dot.: Origin Access BF2

Mówię w moim przypadku jak było z NFS, po 10h triala musiałem pobierać na nowo

Wiadomość 5 z 6 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin Access BF2

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

To widocznie coś Musiałeś namieszać przy plikach po tak być nie powinno.

 

A gdyby jednak komuś też coś się stało podaje procedurę kopiowania :D

-Zmieniamy nazwę folderu z plikami np. dodając literę "Mass Effect Andromeda[a]"

-Później dajemy pobierz grę czekamy chwilę aż przemieli i zacznie pobierać.

-Wstrzymujemy pobieranie.

-Usuwamy ten pusty folder który stworzył origin i zmieniamy nazwę folderu kopi na normalną "Mass Effect Andromeda"

-Wznawiamy pobieranie i po pewnym czasie program powinien sprawdzić pliki i wyświetlić, że gra jest pobrana lub pobrać pliki które stwierdzi, ze mu brakuje np. jakiś język.

 

I to tyle. Działa z każdą grą z origina.

Wiadomość 6 z 6 (538 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem