Ograniczenie liczby modów

autor: ELadi95
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ograniczenie liczby modów

★★ Novice

Witam

 

 

Ostatnimi czasy mój komputer uległ awarii z tych nieopłacalnych do naprawy i obecnie gram na słabszym sprzęcie. Mam dużo modów jednak sprzęt ten długo je przetwarza przez co mam dłuższe ładowanie. Chciałbym część z nich wyciąć. Mody pokroju ubrań, fryzur itp. Są ubrania i fryzury w które chętnie wyposażam simy i te, których nie ruszam bo nie bardzo mi się podobają i chciałbym je usunąć. Tylko problem w tym że nwm co jest co w folderze z modami czy da się jakoś dojść do tego co jest co? Jakoś wyświetlić nazwy ubrań, fryzur w trybie stwórz sima? Szczerze wątpię w to, żeby dało się podejrzeć co jest co za pomocą samego pliku .package. Proszę o pomoc 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ograniczenie liczby modów

Witaj @ELadi95 

 

W grze the Sims 4 nie ma takiej możliwości. Nie ma programu którym mógłbyś podejrzeć mody/CC. Jedyną opcją jest ręczne zrobienie porządku w folderze Mods.

Pomoże Ci w tym mój poradnik: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Musisz także wiedzieć, że nie opłaca się "chomikować" starych modów, gdyż aktualizacje zmieniają rozgrywkę, a także mocno ingerują w silnik gry.  Dopóki więc nie zrobisz porządku w folderze Mods i na bieżąco nie będziesz monitorował aktualizacji modów oraz CC, to zawsze będziesz miał problem z grą.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (432 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ograniczenie liczby modów

Witaj @ELadi95 

 

W grze the Sims 4 nie ma takiej możliwości. Nie ma programu którym mógłbyś podejrzeć mody/CC. Jedyną opcją jest ręczne zrobienie porządku w folderze Mods.

Pomoże Ci w tym mój poradnik: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Musisz także wiedzieć, że nie opłaca się "chomikować" starych modów, gdyż aktualizacje zmieniają rozgrywkę, a także mocno ingerują w silnik gry.  Dopóki więc nie zrobisz porządku w folderze Mods i na bieżąco nie będziesz monitorował aktualizacji modów oraz CC, to zawsze będziesz miał problem z grą.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 3 (433 wyświetleń)

Dot.: Ograniczenie liczby modów

Community Manager

Hej @ELadi95 

 

Jeśli odpowiedź @danuta720 okazała się pomocna nie zapomnij oznaczyć jej jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem