Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

autor: wodnik2002pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

★ Novice

Jeśli wyjdzie dodatek z wilkołakami, to czy wilkołaki będą nieco bardziej...nie wiem jak to powiedzieć, em....wilcze? 

Chodzi mi głównie o to czy wilkołaki mogłyby dostać między innymi ogony, uszy, inne nosy i lepsze em...."zafutrzenie", oraz czy będzie możliwa opcja bycia tym wilkołakiem przez cały czas, a nie tylko podczas księżyca w nowiu. jakby co podaję ilustrację z przykładowym, a przynajmniej podobnym do tych cech wilkołakiem, aby łatwiej było zrozumieć moją wypowiedź.

 

A tak przy okazji doszłaby może kiedyś opcja "bezdomowia", przy czym gracz musiałby zaczynać rozgrywkę bez niczego, nawet parceli. Wiem,że jest komenda na 0 simoleonów i wyzwanie związane z tym co przed chwilą wypowiedziałem, ale tak rozgrywka byłaby urozmaicona o zupełnie nowe funkcje :eahigh_file:

Wiadomość 1 z 7 (2 640 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

Community Manager (retired)

Cześć @wodnik2002pl

 

Rzeczywiście Wilkołaki we wcześniejszych odsłonach The Sims miały dość humanoidalny wygląd (też wrzucę zrzut ekranu, dla porównania)

 

Battlefield-1-DogTags-Header.jpg

 

Ten na załączonym przez Ciebie obrazku prezentuje się bardzo fajnie Standard smile Co prawda na razie nie mam żadnych informacji na temat kolejnego dodatku do TS4 w stylu "Nie z tego świata" poza Wampirami, ale z uwagi na to, że zawsze wolałam wilcze, futrzaste potwory niż naszych drogich krwiopijców, to sama z niecierpliwością czekam na wszelkie przecieki na ten temat. Jeśli tylko pojawi się jakieś oficjalne ogłoszenie, koniecznie dam Ci znać Wink Pomysł z "bezdomowiem" też jest całkiem ciekawy i na pewno wzbogaciłby rozgrywkę, dlatego wspomnę o tym komu trzeba Standard smile

 

Na razie mogę jedynie życzyć udanego "simowania" :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (2 804 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

Community Manager (retired)

Cześć @wodnik2002pl

 

Rzeczywiście Wilkołaki we wcześniejszych odsłonach The Sims miały dość humanoidalny wygląd (też wrzucę zrzut ekranu, dla porównania)

 

Battlefield-1-DogTags-Header.jpg

 

Ten na załączonym przez Ciebie obrazku prezentuje się bardzo fajnie Standard smile Co prawda na razie nie mam żadnych informacji na temat kolejnego dodatku do TS4 w stylu "Nie z tego świata" poza Wampirami, ale z uwagi na to, że zawsze wolałam wilcze, futrzaste potwory niż naszych drogich krwiopijców, to sama z niecierpliwością czekam na wszelkie przecieki na ten temat. Jeśli tylko pojawi się jakieś oficjalne ogłoszenie, koniecznie dam Ci znać Wink Pomysł z "bezdomowiem" też jest całkiem ciekawy i na pewno wzbogaciłby rozgrywkę, dlatego wspomnę o tym komu trzeba Standard smile

 

Na razie mogę jedynie życzyć udanego "simowania" :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 7 (2 805 wyświetleń)

Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

★ Novice
Dziękuje ci bardzo za rozpatrzenie mojej wypowiedzi i mam nadzieję że się uda w związku z tymi dwoma sprawami bo to byłoby coś zupełnie nowego w rozgrywce(a po za tym według mnie też wilkołaki były bardziej..."interesujące xD"
Wiadomość 3 z 7 (2 603 wyświetleń)

Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

★ Novice

Wow, jeśli tak wyglądały by wilkołaki w simsach to moje życie było by spełnione. 😍 Odkąd pamiętam uwielbiałem postacie nadnaturalne w simsach, a szczególnie wilkołaki. Pierwszym moim dodatkiem w The Sims 3 były "Nadnaturalni". Zawsze denerwowały mnie willkołaki w trójce, ponieważ nie wyglądały właśnie tak..."wilczo". Mam nadzieję, że w czwórce będą wyglądać lepiej (gdyby wyglądały tak jak na obrazku byłoby perfekcyjnie). :eahigh_file: Nie mogę się doczekać! Standard smile

Wiadomość 4 z 7 (2 353 wyświetleń)

Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

Mam szczególny  sentyment do trójkowego dodatku "Po zmroku" właśnie ze względu na wilkołaki. Bardzo lubiłam grać w jego mieście Moonlight Falls oraz w Studenckim Życiu,  gdzie także spotykałam dużo wilkołaków, czy Zombie. I bardzo lubiłam się bać Standard smile 

Natomiast nigdy nie lubiłam wampirów, choć mam ten dodatek w czwórce, kupiłam go jednak przede wszystkim ze względu na obiekty z trybu kupna/budowy.
Mam nadzieję, że wyjdą jeszcze jakieś dodatki związane z wilkołakami oraz ze studiami.

 

Pozdrawiam. Standard smile

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 7 (2 334 wyświetleń)

Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

[ Edytowane ]
★ Novice

Jak dla mnie, najciekawiej by było by powiedzmy można było rozwinąć umiejętności swojego wilkołaka tak, aby ten potrafił przemieniać się w wilka który jednak jest nieco większy niż zwykły pies (coś na stylu tych ze zmierzchu) które mogły by rozmawiać ze zwierzętami prowadząc z nimi normalne konwersacje albo z ludźmi normalnie czy też jakoś nwm... po psowemu? By zachowywać pozory? Suuuuper by to było! Standard smile

 

Sama likanteopia byłaby interesująca (choć to pewnie tylko marzenia) tak jak jest np: w chinach, gdzie nasz europejski Wilkołak jest czymś bardzij na stylu tygrysołaka, może i nawet niedźwiedziołak z północnych stron (ahh, warto mieć marzenia)

Wiadomość 6 z 7 (2 311 wyświetleń)

Dot.: O wyglądzie wilkołaków i nowej funkcji, która mogłaby dojść do The Sims 4

★★★ Newbie

Racja też mi się coś takiego podoba tyle że ja wole z serialu wolfblood.

Jakby co wystarczy wpisać w google wolfblood i już wyskoczy.

 

Wiadomość 7 z 7 (1 945 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem