Nieprzemyślana odznaka

autor: H44seth
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Nieprzemyślana odznaka

★★★ Novice

Mamy karnet, wszystko pięknie ale wytłumaczy mi ktoś dlaczego te odznaki są tak mało przemyślane?
Ok, mamy odznakę "Dojdź do najlepszej 5 oddziałów 7 różnymi legendami X razy...
Ja się pytam gdzie jest licznik postaci ;o...
Mirage - 5 razy
Wraith - 30 razy..
itd.
Rozumiem że twórcy robiąc taką odznakę liczą ,że każdy założy sobie notesik i będzie zapisywał.
Generalnie na początku jeszcze jest łatwo ale jak ma się dużo tych 5 miejsc to można pogubić bo odznaka dalej na low lvlu a na kilku już na pewno mam pod 50... to teraz ile dokładnie??
Przyjmijmy że chciałbym ją zrobić, fajnie byłoby wiedzieć ile mam tych "5 miejsc" na danej postaci jeśli już owa odznaka tego wymaga Standard smile
Mam nadzieję ,że ktoś przemyśli ten temat. Pozdrawiam Standard smile 

Wiadomość 1 z 3 (534 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nieprzemyślana odznaka

Community Manager

Hej @H44seth

 

Dziękuję Ci za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami Standard smile Dopilnuję, aby informacja trafiła we właściwe ręce. Jednocześnie nie jestem w stanie zagwarantować tego, że ta zmiana zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (499 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nieprzemyślana odznaka

Community Manager

Hej @H44seth

 

Dziękuję Ci za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami Standard smile Dopilnuję, aby informacja trafiła we właściwe ręce. Jednocześnie nie jestem w stanie zagwarantować tego, że ta zmiana zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.

Wiadomość 2 z 3 (500 wyświetleń)

Dot.: Nieprzemyślana odznaka

★★★ Novice
Dziękuję za rozpatrzenie propozycji Standard smile wydaje mi się że ułatwiłoby to zdobycie tej odznaki wielu osobom Standard smile Pozdrawiam.
Wiadomość 3 z 3 (474 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem