Nie mogłem zglosić odpalało mi profil gracza

autor: Lazy_Freak86
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogłem zglosić odpalało mi profil gracza

[ Edytowane ]
★★ Novice

Grając w Apex koleś ściągnął mnie spitfire z ponad 150m no no way!! Miałem fioletowy pancerz I hełm... koleś 21 lvl. Jak chciałem zgłosić to mnie tylko do jego profilu przerzucało... gram już trochę w tą grę I na padzie w 5 sek.  Ponad 150m spitfire !?!? Magiczny skill albo cheat  

Wiadomość 1 z 3 (378 wyświetleń)

Dot.: Nie mogłem zglosić odpalało mi profil gracza

Community Manager

Hej @Lazy_Freak86 

 

Usunąłem załącznik z Twojego wątku z racji zasad na forum odnośnie szkalowania. 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

Wiadomość 2 z 3 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Nie mogłem zglosić odpalało mi profil gracza

Champion (Retired)
@Lazy_Freak86 grasz na konsoli ps4/5? Jeżeli tak to przy próbie zgłoszenia gracza przenosi do jego profilu aby zgłosić profil PSN.Niestety nie ma tam możliwości zgłoszenia oszustwa w grze (aimbot, wallhack etc.) ponieważ konsole to system zamkniety i niby nie można używać dodatkowego oprogramowania. Jednakże producenci różnych adapterów wychodzą na przeciw i robią dla takich graczy "wspomagacze". Dzięki nim mają możliwość gry na klawiaturze i myszce lub zniwelować odrzut broni do zera,przykre ponieważ system ps4/5 czy xbox nie widzi w tym nic złego 🙁
Wiadomość 3 z 3 (345 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem