Nie dostałem zawartości za beta testy

autor: FudyRudu
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie dostałem zawartości za beta testy

★ Novice

Teeth bared Grałem w beta testy w październiku, a mimo to jak kupiłem w grudniu pełną wersje gry nie dostałem skina do Kylo Ren & Rey i reszty nagród za granie w beta testy. Platforma: PS4

Wiadomość 1 z 3 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie dostałem zawartości za beta testy

Community Manager (retired)

Cześć @FudyRudu

 

Nagrodą za udział w beta testach była skrzynia pioniera, która zawierała m. in. kredyty, wyjątkową emotkę dla Dartha Maula oraz rzadką gwiezdną kartę dla klas żołnierskich. Wspomniane przez Ciebie skórki dla Kylo Rena oraz Rey wchodziły w skład oferty przedpremierowej, a na ten moment są dostępne w Edycji Specjalnej.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (424 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie dostałem zawartości za beta testy

Community Manager (retired)

Cześć @FudyRudu

 

Nagrodą za udział w beta testach była skrzynia pioniera, która zawierała m. in. kredyty, wyjątkową emotkę dla Dartha Maula oraz rzadką gwiezdną kartę dla klas żołnierskich. Wspomniane przez Ciebie skórki dla Kylo Rena oraz Rey wchodziły w skład oferty przedpremierowej, a na ten moment są dostępne w Edycji Specjalnej.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 3 (425 wyświetleń)

Dot.: Nie dostałem zawartości za beta testy

★ Novice
Kupiłem edycje specjalną jakby co i nie dostałem ani tego ani tego
Wiadomość 3 z 3 (290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem