NFS: Payback / 5 DOSTAW

autor: frokac
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

NFS: Payback / 5 DOSTAW

★★★★★ Newbie

Witam.
Chciałbym zapytać co zawiera " 5 Dostaw " w Pakiecie Deluxe Need For Speed Payback z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

Wiadomość 1 z 2 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: NFS: Payback / 5 DOSTAW

Community Manager (retired)

Witaj @frokac i wybacz za tak późną odpowiedź.

 

Wygląda na to, że "5 dostaw", które znajdziesz w Edycji Deluxe gry może zawierać 5 samochodów lub też części do nich - niestety nie udało mi się ustalić dokładnej zawartości tego bonusu, taka informacje zwyczajnie jeszcze do nas nie dotarła Oops

 

Lecz im bliżej premiery, tym więcej informacji ujrzy światło dzienne Wink Więc wybacz, że na ten moment nie jestem w stanie udzielić Ci jednoznacznej odpowiedzi, ale warto obserwować oficjalne kanały na mediach społecznościowych, aby w przyszłości dowiedzieć się więcej na temat dostępnych edycji.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (560 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: NFS: Payback / 5 DOSTAW

Community Manager (retired)

Witaj @frokac i wybacz za tak późną odpowiedź.

 

Wygląda na to, że "5 dostaw", które znajdziesz w Edycji Deluxe gry może zawierać 5 samochodów lub też części do nich - niestety nie udało mi się ustalić dokładnej zawartości tego bonusu, taka informacje zwyczajnie jeszcze do nas nie dotarła Oops

 

Lecz im bliżej premiery, tym więcej informacji ujrzy światło dzienne Wink Więc wybacz, że na ten moment nie jestem w stanie udzielić Ci jednoznacznej odpowiedzi, ale warto obserwować oficjalne kanały na mediach społecznościowych, aby w przyszłości dowiedzieć się więcej na temat dostępnych edycji.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (561 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem