Dot.: Mecze Online

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mecze Online

★★★ Newbie

Grałem Dzisiaj Mecz W Division Rivals Wygrywałem 3:2 W 82 min. Kiedy Zaczęło Się Kręcić "Kółko Śmierci" Wywali Mnie Z Serwerów Ea. Po Niespełna Minucie Wróciłem Do Ultimate Team I Pokazał Mi Się Komunikat, Że "Wygląda Na To Że Odłączyłeś Się Od Swojego Ostatniego Meczu Online......" No I Oczywiście Że W Przyszłości Będę Dostawałem Mniej Monet Za Mecze.

 

No I Czy To Ma K***** Jaki Kolwiek Sens? Nie Wyszedłem Specjalnie Tylko Mnie Wywaliło Nie Dostałem Punktów Nawet Za Przegraną A Na Dodatek "Mniej Monet Za Przyszłe Mecze".

Moim Zdaniem Jest To Totalny No Sense.

Wiadomość 1 z 2 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mecze Online

★★★ Pro

@tymbarekus4  niestety "taki mamy klimat" Frown

 

Osobiście kiedy widzę, że mój dostawca internetu ma zakłócenia na sieci to nie ryzykuję z włączaniem gry Online Wink

 

Oczywiście przy takim wyniku mecz nie powinien zostać uznawany za przegrany i nie powinno tracić się statystyk związanych z zarabianymi monetami. Komunikat:"mniej monet[...]".

 

PS Zespół odpowiedzialny za grę powinien usprawnić ten system. Nieraz zdarzy się, że EA wyłącza serwery sama z siebie i co wtedy? Mecz w plecy Wink

Wiadomość 2 z 2 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA