Dot.: Matching system

autor: ZigrydSZ
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Matching system

★★★ Newbie

Eh, bardzo lubię tą grę ale dobór drużyny i poziomu przeciwników jest straszny. Mam łącznie może 100 killi wszystkimi postaciami a co chwilę na grze mam ludzi co mają kilka tysięcy zabójstw swoją jedną postacią. Właśnie zabił mnie gość co miał ponad 6000 zabójstw. Niby gra bardzo dużo ludzi więc nie rozumiem, dlaczego dobiera mi przeciwników, z którymi pewnie i za pół roku regularnej gry nie miałbym szans (on miał 60 razy więcej zabójstw jedną postacią niż ja wszystkimi).....

Wiadomość 1 z 4 (419 wyświetleń)

Dot.: Matching system

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

zapomniałeś dodać że Twój team to z reguły kolesie co mają 1 lvl albo niewiele większy Wink

Wiadomość 2 z 4 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Matching system

★★★ Newbie

Team jest zwykle podobnego poziomu co ja, czasem się tafi ktoś lepszy czasem gorszy.

Wiadomość 3 z 4 (374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Matching system

★★★ Novice
Ja na 3 kontach miałem tak że do ok 10 poziomu grałem z ludźmi tak maksymalnie do 30 lvl i przeciwko takim też grałem ale później zaczęła się masakra. Nawet nie miałem 20 zabójstw a i tak gra mnie łączyła z istnymi bestiami a moja gra się kończyła maksymalnie po 5 min od wyładowania.
Wiadomość 4 z 4 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem