Mam wersję polsko-czeską a chcę grać w języku angielskim. Czy to możliwe?

autor: sierasx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mam wersję polsko-czeską a chcę grać w języku angielskim. Czy to możliwe?

[ Edytowane ]
★★ Novice

Tak jak w temacie. Pisałem o tym z konsultantem i mówił że jest to możliwe i miał wysłać instrukcję na mail'a, lecz nic nie dostałem.  (Pytanie dodatkowe: Jaka rangę w lidzie weekendowej muszę osiągnąć by uniknąć kwalifikacji?)

Wiadomość 1 z 5 (231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mam wersję polsko-czeską a chcę grać w języku angielskim. Czy to możliwe?

Hej.

Niestety, ale nie jest możliwe zmienienie wersji językowej gry. Powiązana jest ona ściśle z regionem, na którym aktualnie się znajdujesz. W Polsce można zakupić wyłącznie polskie wydanie zawierające język polski i czeski.

Co do eliminacji do FUT Champions, minimalną wymaganą rangą do osiągnięcia pozwalającą automatycznie zakwalifikować się do następnej Ligi Weekendowej jest Gold 3.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (305 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mam wersję polsko-czeską a chcę grać w języku angielskim. Czy to możliwe?

Hej.

Niestety, ale nie jest możliwe zmienienie wersji językowej gry. Powiązana jest ona ściśle z regionem, na którym aktualnie się znajdujesz. W Polsce można zakupić wyłącznie polskie wydanie zawierające język polski i czeski.

Co do eliminacji do FUT Champions, minimalną wymaganą rangą do osiągnięcia pozwalającą automatycznie zakwalifikować się do następnej Ligi Weekendowej jest Gold 3.

Wiadomość 2 z 5 (306 wyświetleń)

Dot.: Mam wersję polsko-czeską a chcę grać w języku angielskim. Czy to możliwe?

[ Edytowane ]
★ Novice

Hej.

A czy w wersji z Niemieckiego Amazonu jest język Polski (Xbox One S)? Niedługo mi przyjdzie jako prezent i nie wiem czy odesłać.

Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 5 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam wersję polsko-czeską a chcę grać w języku angielskim. Czy to możliwe?

@marcinchajczyk

W większości przypadków gry na konsolach przystosowują język do aktualnego języka konsoli.

Wiadomość 4 z 5 (170 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam wersję polsko-czeską a chcę grać w języku angielskim. Czy to możliwe?

★ Novice
Dziękuję, wlasnie otrzymałem informację od konsultanta EA, że powinno być dokładnie tak, jak napisałeś 😉 niedługo to sprawdzę na własnej skórze. Pozdrawiam 😊
Wiadomość 5 z 5 (166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA