Dot.: Komuś się coś pomieszało...

autor: dannyRose1337
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Komuś się coś pomieszało...

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Witam. Dostałem bana za wspomagacze, mimo że jestem jeszcze noobem który ledwo zabija xd. To o tyle śmieszne że gram na 2-ch kontach przez niedawnego bana na 7 dni za nazwanie trolla opóźnionym ("ret***") i 2-gie konto działa. Co jeszcze śmieszniejsze, dodaje screena mojej ostatniej gry. Jaka jest szansa na unbana?

Wiadomość 1 z 8 (824 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Komuś się coś pomieszało...

★ Apprentice
#rozwiązane. Okazuje się że ban był za korzystanie z - Nvidia Geforce Now a dokładnie lokalizacji ich serwerów
Wiadomość 2 z 8 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Komuś się coś pomieszało...

★ Guide
@dannyRose1337 Dostałeś unbana czy jak się dalej sprawa potoczyła?
Wiadomość 3 z 8 (747 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Komuś się coś pomieszało...

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@This_KroquetNapisałem odwołanie do supportu i pare dni później dostałem maila (screen). Po zmianie hasła konto zostało odblokowane. Tyle że, w między czasie wystąpił kolejny problem. Jak grałem ostatni mecz przed banem, brakowało mi pół lvl-a do 144 i kupna legendy za tokeny. Jak uruchomiłem gre pare dni poźniej (jak już miałem bana), tokeny znikneły a odblokowało mi rampart (za 11400 LT). Teraz czekam aż support rozpatrzy zgłoszenie. Niby fajnie bo odblokowało mi legende taniej niż normalnie, tyle że zbierałem na Mirage lub Walkirie

Wiadomość 4 z 8 (738 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Komuś się coś pomieszało...

EA Staff

Hej @dannyRose1337,

 

Tylko w celu uściślenia, żeby było to jasne dla innych użytkowników, którzy śledzą ten wątek.

 

Wnioskując z treści otrzymanej przez Ciebie wiadomości, zawieszenie Twojego konta nie dotyczyło naruszenia Warunków Świadczonych Usług i niezwiązane było z żadnym banem nałożonym na Twoje konto. Brak możliwości zalogowania się dotyczyło natomiast automatycznych mechanizmów zabezpieczeń konta. Dlatego wystarczyło jedynie zresetować hasło, żeby zalogować się do konta. 

 

Fajnie, że już zgłosiłeś brakującą zawartość w grze.👍

Oprócz zmiany hasła zalecałbym Ci ustawienie dwustopniowej weryfikacji logowania do konta EA

 

Dodatkowe informacje na temat tego jak dbać o bezpieczeństwo Twojego konta znajdziesz pod tym linkiem.🙌

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 5 z 8 (732 wyświetleń)

Dot.: Komuś się coś pomieszało...

★ Apprentice
@EA_Cekiel Problem w tym że dotyczyło. Mail który dodałem wyżej w temacie miał ten sam kod, co odwołanie od bana za "oszustwo". Chyba że cheaty oraz nietypowe działania mają tą samą treść.
Nie mogę dodać screena więc dodam fragment wiadomość o blokadzie konta

"Zauważyliśmy, że Twoje EA konto naruszyło zasady EA.

Ponieważ wykryliśmy oszustwo na Twoim koncie, Twój dostęp do usług online w grze Apex Legends został na stałe zablokowany."

potem linki do regulaminów i

"Co to oznacza

Gdy mówimy o oszukiwaniu, mamy na myśli takie rzeczy, jak korzystanie z zewnętrznych narzędzi, wykorzystywanie eksploitów w grze lub nadużywanie błędów i usterek, by wygrywać mecze."
Wiadomość 6 z 8 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Komuś się coś pomieszało...

EA Staff

Hej @dannyRose1337 i dzięki za dodatkowe informacje na temat otrzymanej przez Ciebie korespondencji.

 

Wygląda na to, że Twój problem jest nieco bardziej złożony. Załączony zrzut ekranu dotyczy automatycznych mechanizmów zabezpieczeń konta. Dlatego niezbędny był reset hasła. Na podstawie przedstawionych przez Ciebie dodatkowych informacji mogę tylko podejrzewać, że ten mechanizm został uruchomiony poprzez osobę trzecią, która bez Twojej wiedzy i zgody używała Twojego konta niezgodnie z Warunkami Świadczonych Usług. Stąd też kolejny email bezpośrednio od tego działu dotyczący blokady. 

 

Jeżeli skontaktujesz się z nami poprzez Centrum Pomocy EA, będziemy Ci mogli udzielić szczegółowych informacji na ten temat. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 7 z 8 (706 wyświetleń)

Dot.: Komuś się coś pomieszało...

★ Apprentice

@EA_Cekiel "Fajnie, że już zgłosiłeś brakującą zawartość w grze.👍"
Liczyłem na więcej niż zamknięcie mojej sprawy. Przynajmniej na maila z werdyktem, ale wnosząc po braku zmian na koncie, wnoszę że support olał sprawę.

Co do blokady konta, Faktycznie, jest to bardziej złożony problem, gdyż nikt nie mógł korzystać z mojego konta bez mojej wiedzy, gdyż loguje się za pomocą steam a konto jest podłączone z innego maila i posiadało inne hasło. Jak już wspomniałem to zabezpieczenie włączyło się po tym, jak zalogowałem się (również przez konto steam) na Geforce Now, którego połączenie z grą odbywa sie z Anglii. O nietypowym logowaniu zza granicy wspomniała również Pani z infolinii gdy próbowałem przyspieszyć cały proces. Raczej w usłudze gf now nie da sie włączyć gry z oprogramowaniem firm 3-ch, a na moim PC jedyne co działało w tle prócz Google Chrome, to "Mirillis Action!". Istnieje możliwość że dostałem bana prewencyjnego w związku z wcześniejszą blokadą konta (screen o nazwie ban)

Odnosząc sie do regulaminu. Ja rozumiem że apex kierowany jest do młodszego pokolenia, jednak czy naprawdę potrzebne są aż tak surowe kary? 
Może to zabrzmi żartobliwie ale wychowałem się na grach w których każdy 10 latek spał z naszymi matkami, i nikt nie miał z tym problemu. Dziś nazwę kogoś opóźnionym w rozwoju i mogę na zawsze pożegnać się z kontem. Troche przesada tym bardziej że jest to gra bez trybu solo, i kazdy członek drużyny w teorii powinien dążyć do wygranej. Niestety gracze, tym bardziej grający w 2 osobowym teamie często zapominają czym jest gra drużynowa, a ci bardziej pewni siebie skaczą sami mając gdzieś wskazane przez jump mastera miejsce, nawet jeśli jego typ jest 100x lepszy. Dalsza część rozgrywki jest zwykle taka sama. Samowolka kończy się smiercią i wyjściem gry, a dowódca skoku jest przepełniony dobrymi itemami. Jak sie nie denerwować przy takich osobach?

Wiadomość 8 z 8 (679 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem