Dot.: Kierownica NFS Payback

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kierownica NFS Payback

★ Novice

Witam, posiadam kierownice Thrustmaster ferrari redlegend i nie potrafię znaleźć w ustawieniach opcji przypisania poszczególnych przycisków do kierownicy. Jakby w ogóle jej nie czytało w grze. a Czytałem, że można samemu dostosować w grze daną kierownice

Wiadomość 1 z 7 (15 680 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kierownica NFS Payback

Community Manager (retired)

@pawgod85 Hej!

 

Wsparcie kierownicy zostało niedawno dodane i obecnie wspierane modele to tylko: Logitech G29 oraz Logitech G920. Możliwe, że w przyszłości studio doda nowe modele kierownic, jednak na chwilę obecną, nie mamy dodatkowych informacji o współpracy z innym producentem sprzętu.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (15 152 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kierownica NFS Payback

★ Novice

Witam. Ja mam G 29 i u mnie wogóle gra nie widzi sprzętu. W ETS2 bez problemu wszystko działa. Ktoś coś?

Wiadomość 2 z 7 (15 634 wyświetleń)

Dot.: Kierownica NFS Payback

★★★ Newbie

Witam,

 

Czy udało się Panu jakoś rozwiązać ten problem bądź go obejść ??

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 7 (15 083 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kierownica NFS Payback

Community Manager

Gra Need For Speed Payback będzie kompatybilna ze ściśle określoną listą kierownic (które można znaleźć tutaj oraz tutaj). Po podłączeniu kierownica staje się głównym kontrolerem w grze. 

 

@diabelskipomiot

 

Pobierałeś sterowniki do Twojej kierownicy z oficjalnej strony?

Wiadomość 4 z 7 (15 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kierownica NFS Payback

★★★ Newbie

No właśnie. Z linków, które przesłałeś wynika, że NFS Payback (2017) jest kompatybilny tylko z kierownicami:

  • Logitech G29
  • Logitech G920

Drugi link, który wysłałeś tyczył się starej wersji NFS z 2015 roku, kiedy producent dawał szerszy wachlarz dodatkowych kierownic.

 

W związku z faktem, że oficjalnie wspieranymi kierownicami w nowym NFS są tylko logitech-y,  czy znasz może jakiś sposób jak to obejść, tak by mógł użyć mojej kierownicy Trustmaster do nowego NFS ?

 

Z góry dzięki,

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 7 (15 060 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kierownica NFS Payback

Community Manager (retired)

@pawgod85 Hej!

 

Wsparcie kierownicy zostało niedawno dodane i obecnie wspierane modele to tylko: Logitech G29 oraz Logitech G920. Możliwe, że w przyszłości studio doda nowe modele kierownic, jednak na chwilę obecną, nie mamy dodatkowych informacji o współpracy z innym producentem sprzętu.

Wiadomość 6 z 7 (15 153 wyświetleń)

Dot.: Kierownica NFS Payback

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam. Czy w przypadku tej gry da się w jakiś sposób wyłączyć Force Feedback (kierownica Logitech G920). Pytanie dotyczy konsoli XBOX One S

 

pozdrawiam

Krzysiek

Wiadomość 7 z 7 (12 114 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem